Wpis z mikrobloga

Istnieją lepsi ludzie od ciebie. Ładne, dynamiczne chady-Oskarki chodzą sobie na imprezki, piją, bzykają się jak leci lecz mimo tego bardzo dobrze się uczą, wiele samiczek ich porząda bo są ładni i pewni siebie (albo po prostu LEPSI ode mnie czy ciebie). Osiągneliśmy tak niewiele. CZEMU CZEMU CZEMU musiałeś urodzić się tam gdzie się urodziłeś? Czemu te zjeby które nazywasz rodziną musiały cię tak skrzywić? Ale to teraz nie ma znaczenia. Żyjemy tylko dla siebie. Siedzimy sobie przed komputerami wiedząc że nie mamy szans. Ale po co z tym walczyć?
#przegryw #stulejacontent
  • 17
@Gregory92 @Dudleuss @darkembrace777 To nie jest życie dla samego siebie. Chodzi mi o wypełnienie mojej idei. Nie mogę żyć bo żyć. W twierdzeniu że to wszystko w zasadzie bez sensu nie mam na myśli życia jako istnieia, lecz mam na myśli bezsens konstuktów społecznych i miejscami własnych barier jak np: wstyd. Chodzi o zdanie sobię sprawy z tego że ludzi i tak to nie obchodzi, chodzi o wyjście poza, o przewyższenie wszystkich
@Obronca_moralnosci: Zawsze uważałem że ktoś musi być na dole żeby ktoś był na górze , skończyłem z pytaniami dlaczego akurat ja muszę być na dole taka jest kolej rzeczy. Nie mam za złe że mnie matka urodziła. Mam za złe sobie że popełniłem kilka rzeczy nieswiadomie które mnie prześladują do dzis. Na pytanie po co żyjemy nie da się jednoznacznie odpowiedzieć żyjemy i już gorsi lepsi i tak czeka nas w
@DizzyEgg: A ja jestem zdania, że gówno mnie obchodzą jakieś chadki i oskarki. Jak mam żyć, to tylko dla siebie i nie mam zamiaru patrzeć się na osiągnięcia innych, bo jaki w tym cel? Nie możesz się porównywać do innych, nie każdy miał taki sam start. Dla jednego osiągnięciem będzie lek na raka, dla drugiego zdana matura. Jeden miał bogatych rodziców, którzy sponsorowali wszystkie jego zachcianki. Drugi zaś startował od zera,
@Rejiv: Tutaj się nie zgodzę że nikt nie chce umierać przedwcześnie nie każdy ma w sobie chęć przetrwania. Zapewniam cię że gdyby wprowadzono do użytku publicznego maszyny do samobójstw jak Sarco to kilkunastu przegrywów z tagu jak i z depresji nagle przestałoby udostępniać posty w tym ja, rzecz jasna.
@Cantre: Mówisz tak, dopóki Cię to nie spotkało. Łatwo jest takie słowa rzucać w eter, wierz mi... Tylko wiesz co? W sumie większość niepowodzeń ludzie powinni zwalać na siebie, nie na innych. Czasem jest to lenistwo, ignorancja, zbyt wygórowany honor... Wiele tego. Zamiast pieprzyć takie farmazony, trzeba czasem usiąść i przemyśleć. Skoro i tak nie chcesz już żyć, to dlaczego nie zrobić czegoś, co mogłoby polepszyć twoją sytuację? Przestać się bać,
@Cantre: A jeżeli do zakończenia "tego" potrzebna Ci maszynka, tym bardziej widzę że się boisz. Może masz te 2X lat, ale wewnątrz siebie jesteś przestraszony życiem. Można powiedzieć że wręcz krzyczysz i błagasz o pomoc, bo chcesz być szczęśliwy, jak każdy i jest to normalne...
@Rejiv: Boję się tylko tego że coś #!$%@? i że zostane warzywem świadomie myslącym nie będę się wieszał czy podcinał żył jeżeli już to chciałbym odejść humanitarnie. Istotnie, prawdą jest że każdy chce w głębi duszy być szczęśliwym jeżeli twoje życie to pasmo porażek niepowodzeń i smutku to wcześniej czy później nadejdzie moment kiedy powiesz dość i zakończysz tą tułaczkę. Skala samobójstw wzrasta a jednym z czynników jest właśnie pustka.
@Cantre: Pustka którą sam tworzysz. Jest wiele sposobów "pewnej śmierci", nadal podtrzymuje pytanie. Po co? Zastanawiałeś się, co jest przyczyną twoich porażek? Może zbyt wygórowane ambicję? Nie każdy może być "programista15k", chociaż z tego co widzę to 99% to osoby które próbują się dowartościować pisząc takie brednie w internecie... Wiesz, moje życie również było ( i w sumie nadal czasem jest) pasmem porażek. Skończyłem niemalże na wózku, przez gówniarzy z gimnazjum,
@Cantre: Nie dziś, nie jutro. W końcu sam to w sobie znajdziesz, wierz mi. Usiądziesz sam, w pustym pokoju. Bez nikogo bliskiego, będziesz miał wiele czasu do namysłu. Mi nie musisz życzyć powodzenia, teraz choćbym miał się "zesrać" nie dam tego #!$%@?ć, ani sobie ani nikomu innemu. Za to powodzenia życzę Tobie, mam nadzieję że kiedyś wytagujesz mnie na tej stronie #!$%@? i napiszesz:

"Kumplu, miałeś racje. Wpadaj na piwko do