Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zawsze coś mi sie
się psuje, niszczy. Psucie sie tych rzeczy to symbol mojego zepsucia, zepsucia mojego życia. Dostałam kiedyś tablet na urodziny- ma irytującą wadę pasków przy odblokowywaniu ekranu. I bateria mu spadła w jakości.-samsung Osoby które go kupiły nawet nie chciały go wziąć by jakiś serwis to zobaczył a ja paragoinu nie mam. Pretensji też zbyt nie ale nie lubię użytkować popsutego sprzętu. Inny miał wadę migania ekranu- lenovo Każdy telefon ostatnio- ciągle coś. Alcatel- tragiczna bateria, lg-bootloop, huawei ostatnio-jakieś paski i poświata ale pani nie przyjęła, bo pasków nie widać i muszę poczekac albo sprzedać taniej niż kupiłam bo to używany. (frajerka xD ale nie bylo mnie stac na cos nowego w tej cenie z nowszym androidem) Laptop lenovo- za drogi nie byl, ale dzialal. Jako tako. Bo sie zaczął grzać i umarł. Jedynie telewizor żyje jeszcze. Staram sie dbac o te rzeczy, traktuje normalnie a one sie p_______a.
To jest symbol mojego zycia. W innym wpisie opisze moje życie. Smiejcie sie ze mnie.
#gorzkiezale #gownowpis #elektronika #smuteg #damskiprzegryw
  • 6
@madiksa: Nie ma co sie śmiać, życie to bardzo indywidualny twór. Albo będziesz z nim walczyć, albo przegrasz i Cię chowają 2 metry pod ziemią. Nie można się poddawać, to tylko elektronika, liczą się emocje, współpraca i prokreacja. Wyjdź na pole, popatrz w niebo, załóż ręce na biodra i głośno powiedz: "ku*wa, jakie moje życie jest piękne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)