Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdzie na wywczas w Polsce?


@anonim1133: Pojezierze Wałeckie. Prawdziwe płuca Polski - takie drugie Mazury tyle, że bez turystów. 150 jezior, czyste źródła i rzeki, żubry, przepiękne krajobrazy, niesamowite niebo nocą (brak zanieczyszczeń światłem), ścieżki rowerowe i możliwość wypożyczenia rowerów, spływy kajakowe i przede wszystkim - całkiem przyzwoite ceny.
Pojezierze Wałeckie. Prawdziwe płuca Polski - takie drugie Mazury tyle, że bez turystów. 150 jezior, czyste źródła i rzeki, żubry, przepiękne krajobrazy, niesamowite niebo nocą (brak zanieczyszczeń światłem), ścieżki rowerowe i możliwość wypożyczenia rowerów, spływy kajakowe i przede wszystkim - całkiem przyzwoite ceny.


@a__s: Masz tam jakieś konkretne namiary ?
@anonim1133: Tereny fajne, to podbeskidzie, wokół pola, łąki i stawy, jest gdzie spacerować, co ważne dla mnie osobiście- w spokoju i z dala od tłoku. A zarazem jakby coś to rzut beretem do Ustronia, polecam mocno wyciąg na Czantorię, nieopodal jest też dość znana stadnina koni w Ochabach, jakby twoj #rozowypasek był #koniara :) Bardzo miło spędzałem tam czas, jak ktoś nie przepada za zgiełkiem to strzał w dziesiątkę.
Pojezierze Wałeckie. Prawdziwe płuca Polski - takie drugie Mazury tyle, że bez turystów. 150 jezior, czyste źródła i rzeki, żubry, przepiękne krajobrazy, niesamowite niebo nocą (brak zanieczyszczeń światłem), ścieżki rowerowe i możliwość wypożyczenia rowerów, spływy kajakowe i przede wszystkim - całkiem przyzwoite ceny.


@a__s: Masz tam jakieś konkretne namiary ?

Również mnie zainteresowalo, prosze wołać