Wpis z mikrobloga

@MZ23: zastanawialiście się kiedyś, jakie te wszystkie ludzkie instynkty są prymitywne? Wasza różowa założy siatkę na szynkę z mięsnego, a wasz #!$%@? zaczyna się zachowywać jak małpa w zoo. #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Topkapi
zawsze też mnie to zastanawiało xD

baba się przebiera jak klaun w cyrku, robi jakieś dziwne ruchy a tobie staje fiflak pomiędzy nogami jako gotowość żeby go włożyć pomiędzy dwa plastry mortadeli xDD

i przez takie gówno #!$%@? państwa upadały, ja #!$%@? eksterminacja ludzkości to jedyne wyjście, to nie jest prokreacja, to jest #!$%@? kabaret
  • Odpowiedz
@MZ23: Nieopłacalne o ile nie jesteś na viagrze. Dla przykładu w czerwonych dzielnicach lepiej jest iść 2x w odstępach 10 min z przerwą na szluga, picie niż płacić 3x za godzinę, której i tak nie wykorzystasz.
  • Odpowiedz
zawsze też mnie to zastanawiało xD

baba się przebiera jak klaun w cyrku, robi jakieś dziwne ruchy a tobie staje fiflak pomiędzy nogami jako gotowość żeby go włożyć pomiędzy dwa plastry mortadeli xDD

i przez takie gówno #!$%@? państwa upadały, ja #!$%@? eksterminacja ludzkości to jedyne wyjście, to nie jest prokreacja, to jest #!$%@? kabaret


@to_jest_chyba_kurcze_zart: Wszystkie zwierzęta tak #!$%@?ą. Po co paw ma kolorowe pióra? Z praktycznego punktu widzenia to
  • Odpowiedz
@MZ23: Ja właśnie byłem w szoku kiedy pierwszy raz się dowiedziałem, że idąc na divy i płacąc za godzinę, to nie masz godziny, gdzie bzikasz laskę ile chcesz, ale masz jedno "uniesienie" i koniec xD #!$%@?, przecież to są najgorzej wydane pieniądze w życiu xD Prysznic to z 5 minut i potem właściwa akcja to też z maks 5 minut, jeśli nie jesteś wprawionym ruchaczem. Umyć się możesz w domu, a
  • Odpowiedz