Wpis z mikrobloga

@buby: Gołąbki normalnie z sosem pomidorowym...i jeb zimiory do tego.
Nie wiem co za podczłowiek to wymyślił.
Dobrze, że chlebem tego nie przegryzają.
  • Odpowiedz
zescie sie #!$%@? do tych golabkow.

To jest skompresowana wersja miesa i surufki, dwa w jednym. A wiadomo ze do miesa i surufki trzeba ziemniory.

Ale o czym ja rozmawiam z ludzmi ktorzy zakwaszaja zurek ogorkami kiszonymi ( _)
  • Odpowiedz
zescie sie #!$%@? do tych golabkow.

To jest skompresowana wersja miesa i surufki, dwa w jednym. A wiadomo ze do miesa i surufki trzeba ziemniory.


@halucyna: Gołąbek jest już ostatecznie zoptymalizowany.
Mięso, węglowodany (ryż) i warzywa (kapusta) w jednym. Nie licząc sosu na koncentracie pomidorowym.
Nie potrzeba do tego dodawać kolejnej porcji węgli i warzyw.

Nie je się ryżu z ziemniakami + makaronu z chlebem i kaszą. Bo nie.
  • Odpowiedz
@xer78: tego ryzu tam jest na tyle malo, że bez ziemniorow to by sie czlowiek nie najadl ( ͡° ʖ̯ ͡°)

(nie no wiem, że się nie je makaronu z chlebem/kasza itd itp, ale tak jak niektorzy jedza zurek zakwaszany ogorkami kiszonymi tak niektorzy jedza golabki z ziemniakami, ktore to tez polane sa sosikiem pomidorowym)

stop jedzeniowemu rasizmowi
  • Odpowiedz
@xer78: u mnie zawsze jadło się gołąbki tylko z sosem, jak widziałem że ktoś je jeszcze z ziemniakami to szok i fujka, ale jak sam spróbowałem to teraz z pyrkami też wcinam bo są zajebiste
  • Odpowiedz
@math1982: Niedobrze mi od samego czytania. Ziemniaki polane sosem do gołąbków.... błeeeee

Ziemniaki można polewać tylko sosem o smaku mięsa lub tłuszczem ZWIERZĘCYM, np. wytopionym z boczku.
Ziemniaki nie powinny się znaleźć bliżej gołąbków niż 1 metr .
To jest chyba nawet w konstytucji zapisane.

tego ryzu tam jest na tyle malo, że bez ziemniorow to by sie czlowiek nie najadl ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@halucyna:
  • Odpowiedz
@math1982: Klopsy mogą być w sosie, ziemniaki odseparowane. Segregacja na talerzu musi być.
Nie bez powodu nie blenduje się tego wszystkiego przed podaniem.
  • Odpowiedz