Wpis z mikrobloga

Elo.
180 kg martwy ciag. Padam na ryjec ogolnie rzecz biorac. Juz mi trening radosci nie sprawia. Ale to tak wyjatkowo chyba dzis xdx Cardio mi sie teraz duzo przyjemniej robi nzi trening silowy. Ale to pewnei przez to, ze muzyczke sobie moge wlaczyc.

180 kg x 1 @8
https://streamable.com/tjrd6

Niby PR, nigdy w zyciu wiecej nie podnioslem a to nie bylo nawet takie ciezkie, waga spada, sila idzie do gory, a jakos tak bez radosci. Moze to ta redu. Albo przytlaczajcy bezsens ogolnej egzystencji organizmow opartych na DNA, ktorych celem samo w sobie jest rozprzestrzenienie DNA, ktore jest bezcelowe w szerszej perspektywie. Nie wiem. Moze estro wywala albo kortyzol xdxd

Potem jeszsze 2ct paused BP 110 kg x1 @8, ale YouTube sie psuje i nie chce sie wrzucic. Jak zwykle sugeste itd. mile widziane.

@ChoNoTu elo, bo widzialem, ze ostatnio tez tylko dzwigales.
#mikrokoksy #trojboj #silownia #latajacydywan
DywanTv - Elo. 
180 kg martwy ciag. Padam na ryjec ogolnie rzecz biorac. Juz mi tren...
  • 43
@DywanTv co to za bzdura? A poprawny martwy ciag to niby jakie ma krzywizny? Sumo to nic wiecej jak skrocenie ruchu - nie dorabiajmy ideologii o bezpieczenstwie bo jak rzeczywiscie zerwiesz przywodziciel to sie posmiejemy ;)
@rudy_bigos: Chyba wiem co mowie gosciu xd W klasyku nie moglem odpowiednio ustawic plecow. Zawsze byl garb. Nawet kiedy nie odrywalem sztangi od ziemi. I na 40 kg i na 170 kg. Pracowalem nad tym ponad pol roku i niewiele sie zmienilo. W sumo moglem od razu sie ustawic odpowiednio.
@Korzen997 napisalem,ze nie mowimy o zawodowcach

No wlasnie uwzglednilem dzwignie, i przewage miesni - i nadal w sumo wiekszosc ludzi podniesie wiecej? Czego nie rozumiesz?

Nauka martwego u wiekszosci ludzi na silowbi konczy sie ciagnieciem z garba i brakiem prwcy biodra -w sumo wymuszasz ruch sama pozycja. Jestes nizej,szerzej - ruch z dupy i czworki.

To sama praktyka z ludzmi -zadne gdybanie.

No i sam po sobie stwierdzam,ze w sumo walne o
@DywanTv silowe ? Male - tylko 240kg w martwym , 170kg siad (tylko high dupa do ziemi-nie umiem w lowbar , 140 klatka, 100 strict press, dip 60kg, podciaganie 60kg Ale ja jestem fizjo a nie ciezarowcem..
@rudy_bigos: To jak na fizjo to dziwne rzeczy gadasz. Przede wszystkim, ze sumo u kazdego bedzie silniejsze. Gdyby tak bylo, to rekordy swiata by byly tylko sumo. A jest roznie.

Zaraz powiesz, ze nie gadamy o zawodowcach - a jaka jest roznica? Powiesz w sile czworek w stosunku do tylnej tasmy? No to po jakim czasie ktos cwiczacy na silowni moze to zniwelowac? 3 msc? 6? To juz wtedy zawodowiec? A
@rudy_bigos: Zaznacze Ci

Zaraz powiesz, ze nie gadamy o zawodowcach - a jaka jest roznica? Powiesz w sile czworek w stosunku do tylnej tasmy? No to po jakim czasie ktos cwiczacy na silowni moze to zniwelowac? 3 msc? 6? To juz wtedy zawodowiec? A wiec Twoja teza bedzie prawdziwa jedynie w przypadku poczatkujacych? I to nie wszystkich? Jak to jest?
@DywanTv przewaga tasmy przedniej nad tylna - malo kto na silowni potrafi wykorzystac biodro i sile dwuglowego.

Ludzie nie potrafia napiac posladka bez prscy czworoglowego.

To jest ogromna roznica i przewaga w sile. Problemy z kolanami ( niestabilnosc rzepki,uciekajace na boki kolano, wiecznie napiete prostowniki, brzuch w rozciagnieciu )

Porownujesz zawodowcow do prostych ludzi - to bez sensu. Top elite moze se dzwigac jak chce bo to ludzie poswiecajacy powyzej 15h w
@DywanTv nie zniweluja tego -bo do tego potrzebny trening czysto pod tasme tylna

Moja teza jest prawidlowa pod wszystkich ludzi - ale ona nie obejmuje zawodowych ciezarowcow. Bo tam ludzie poswieca zdrowie byle podniesc wiecej. To ludzie ktorzy maja opanowana technike do perfekcji.

Mozesz miec #!$%@? sumo ale jesli ci ono pasuje bardziej ruchowo -i robisz to przez 10lat -to sila rzeczy musisz byc silny.. ale to wciaz elita zawodnikow.
@rudy_bigos: Po to jest trening silowy, chodzenie na silownie, poprawianie technicznych aspektow, dostep do wiedzy, zeby dzwigac bezpiecznie. Jak nie jestes cepem debilem, to zanim dojdziesz do ciezarow, ktore Cie moga znacznie uszkodzic, to bedziesz mial wystarczajaco wiedzy, zeby temu zapobiec.

Porownujesz zawodowcow do prostych ludzi - to bez sensu.


Nie. Mowie o ludziach, ktorzy troche chodza na silownie i mysla co robia. Ja cwicze tylko kilka miesiecy, zaden ze mnie
@DywanTv ludzie maja w nosie aspekty bezpieczenstwa - patrzysz na silownie przez pryzmat siebie ;) Ludzie powtarzaja to co widza w necie, to co przeczytaja itp

Trening Arnolda i 40 serii na biceps? Czemu nie !

Nawet 40kg w siadzie uszkadza ludzi.. Nadal nie wiesz o czym mowisz. Dzisiejszy czlowiek caly czas siedzi -w aucie,w domu, w pracy. Nie potrafia wstac z ziemi bez pomocy rak - maja tak slaby brzuch. Nie