Wpis z mikrobloga

  • 14
Troche mocno #chwalesie spod tagu #jagooart oraz #tworczoscwlasna ponieważ mam za sobą długi okres niemocy! Wielu z was jak i osoby z mojego otoczenia od lat namawiaja mnie na rozpoczęcie kariery jako tatuator. Tak wiec na sam start dodałam się do pewnej grupy na fb dla początkujących. Wrzucilam jakiegoś sampla plus tekst ze chce w koncu wykorzystać mój talent i chce zacząć dziarac... Do tego zaznaczam, że nie interesuje mnie Komercja, rysunki w realu itp. Przez łata wyrobilam sobie mój własny i charakterystyczny styl... I to sie potem o------o to jakas masakra. Masa komentarzy i wiad prywatnych, od osób byle jakich jak i bardzo znanych i drogich tatuazystow że : że sie osmieszam mówiąc że mam talent, że mam urojenia, że mam iść na ASP I moze tam mnie czegoś nauczą.. Ogolnie wielka afeta bo OSMIELILAM SIĘ powiedzieć że mam talent. Odpisałam tylko dwóm osobą, byli to dość znani artysci. Na początku zaznaczylam że od dawna podziwiam ich twórczość, że ja na bank nie dala bym rady robić tak dobrych reali, ale jako znani artyści powinni zachować jakois poziom. No cóż, jedna osoba mnie zablokowała a druga wysmiala...

Żenada
Jagoo - Troche mocno #chwalesie spod tagu #jagooart oraz #tworczoscwlasna ponieważ ma...

źródło: comment_qHVHJXKVqo9EM2lMttZyMJMivg3m3Gb2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Wruszka666 znanie swojej wartości i talentu to największy motywator bo wtedy ma się cel w zyciu. W zyxiu nic mi nie wychodzi, potrafie tylko rysować. Za duzo ludzi myli próżność ze znajomością własnej wartości.
  • Odpowiedz
@Jagoo a pokora i dystans do swoich prac pozwolą Ci się rozwinąć. Nie znam kontekstu ale dla mnie też brzmisz próżnie troche. - no offence, nigdy bym Cie z tego tytułu nie obrażał. Poprostu jestem uczulony troche na słowo talent i tego typu "samoświadomość", jakieś to infantylne takie ( :
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wruszka666 wiesz ja na tamtej grupie chciałam zasiegnac rady. Poszukiwałam kogoś kto dobrze nakieruje, ale zaznaczylam że moim celem jest pozostanie przy swojej 'kresce'. Mocno też podkreśliłam że podziwiam niektórych z nicb i nigdy nie będę tworzyła na ich poziomie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jagoo: wiesz, ja nie wierzę w ogóle w talenty, wierzę w pracę, a predyspozycje to tylko kwestia wydłużenia lub skrócenia czasu potrzebnego do osiągnięcia pewnego poziomu

ale to dygresja :)
  • Odpowiedz