Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedługo po raz kolejny będę brała LSD (od razu uprzedzam, że mieszkam na stałe w Czechach:)). Wcześniejsze tripowania były raczej dość spontaniczne (dawki 100-250ug) i dzięki nim jedynie zapoznałam się z tą substancją i wiem co mogę od niej oczekiwać. Przyznam szczerze, że dostrzegłam bardzo duży potencjał, który mógłby pomóc mi w samorozwoju. Podczas przyszłego tripa chciałabym maksymalnie skupić się właśnie na tej kwestii. Przeczytałam już sporo artykułów, trip raportów i poradników na ten temat, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć Waszej opinii, spostrzeżeń i porad odnośnie wykorzystania potencjału ten substancji. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma za sobą już za sobą takie przeżycia, to bardzo proszę o podzielenie się z nimi i proszę, o udzielenie mi jakichś porad, dzięki którym będę mogła jak najlepiej wykorzystać te kilka godzin kwasowej podróży.

PS: Z chęcią poczytam również o tym jak wam LSD pomogło w naprawieniu/polepszeniu swojego życia!
PS2: Jaka dawka Waszym zdaniem jest najodpowiedniejsza do takich celów?

#lsd #psychodeliki #samorozwoj #psychologia #narkotyki #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Czy LSD/psychodeliki pomogły ci w samorozwoju?

  • Tak. 26.9% (97)
  • Nie. 13.9% (50)
  • Nie, pogorszyły mój stan. 6.4% (23)
  • Nigdy nie próbowałem/am psychodelików 52.8% (190)

Oddanych głosów: 360

  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania szczerze mówiąc, to po kwasie doszedłem do wniosku, że jestem w tak czarnej dupie, że mi się tylko płakać chciało xD
W sensie nie wina jego, tylko mnie to uświadomiło, że tak po prostu jest, co mi się po prostu nie spodobało
A czy ma ci w czymś pomóc? Magicznie kwasik za cb nic nie zrobi xD to już tylko zależy ile w tobie zawzięcia jest i ile sb zdasz sprawy
@totalnastabilizacja: Mogłabyś przytoczyć jakieś badania naukowe co do toksyczności LSD na OUN? Temat jest bardzo ciekawy, ponieważ interesuje mnie wykorzystywanie psychodelików do m.in. terapii uzależnień, pomocy w psychoterapii czy w leczeniu zaburzeń psychicznych. Bardzo proszę o przytoczenie jakichś badań naukowych z w/w tematu (toksyczności na OUN), ponieważ bardzo chciałbym je przeczytać.
@totalnastabilizacja w którym miejscu racji nie mam? Mówisz o szkodliwości na oun, gdzie tego po prostu nie ma, bo kwas na czas tripu zastępuje serotonine, a potem po prostu się ulatnia, a alko miesza w chemii mózgu ruszając serotonine, dopamine i noradrenaline, kończąc na usuwaniu szarych komórek xD
Przy okazji alko może doprowadzić do psychoz, gdzie kwas też może, ale tylko u osobników, którzy lubią zabawę z prądem i innymi rzeczami, które
OP: @totalnastabilizacja: W takim razie polecam zagłębić się w temat psychodelików, a dopiero później wypowiadać się na temat, o którym - wnioskując po twojej wypowiedzi - nie masz żadnego pojęcia.

@zichenbaum: Kolego, nie prosiłam o rady odnośnie edukacji czy nauki nowego języka, bo ten etap w swoim życiu mam już za sobą - przynajmniej etap studiów, bo co do języków, to być może jeszcze jakiegoś się nauczę. Dziękuję ci
@AnonimoweMirkoWyznania: nie znam się na narkotykach, staram się unikać. Na potrzeby wypowiedzi przyjmijmy, że LSD daje większe możliwości "uczenia" się. Są problemy moim zdaniem z tym podejściem:
1. umysł przyzwyczaja się do substancji i potem ta sama dawka daje "mniejszego kopa" albo w tym wypadku "mniejszą ilość materiału do przyswojenia"
2. Zakładam, że uczysz się w jakimś innym celu (nie nauka dla nauki). Np. dla kariery zawodowej. Jeżeli osiągniesz jakieśkolwiek stanowisko