Wpis z mikrobloga

No i kupilem se ten nowy #mortalkombat, ale chodzi okropnie. Nie wiem czy refundowac i kupic za jakis czas w kompletnej edycji za ulamek kwoty, czy czekac na fixy. Jest sens zostawiac w bibliotece? Mam przegrane jakies 40 minut, z czego 30 to testowanie ustawien xD
#gry #bijatyki #steam
  • 16
@epi: Stuttering, "inteligentna" rozdzielczość powoduje paskudne rozłażenie obrazu, jakieś dziwne dropy klatek, no niefajnie jest. Dam mu jeszcze szansę, może laptop ma gorszy dzień (°°
@Jebiasz: W sumie pokombinowałem z grafiką, trochę połupałem i jest już równe 60. Nie wiem o co poszło, może komputer złapał zadyszkę z nową grą? Na dobrą sprawę zmniejszyłem jedynie ilość cząsteczek xD
@youknowthisxd: Powiem ci tak - nie jest źle, ale spodziewałem się czegoś lepszego w takiej cenie (przesiadłem się ze stancjonarnego i5 3450/gtx 550ti). Za podobną kwotę można ogarnąć duużo lepszą stancjonarkę (dzisiaj to już szczególnie, spokojnie ogarnęłoby się zestaw z RTXem). Jeżeli szukasz sprzętu do pogrania w podróży lub poza domem - spoko, spokojnie daje rade odpalić dzisiejsze giereczki, jeśli natomiast nie jeździsz dużo, sugerowałbym złożenie typowego pudła.
@Renzov: Ja akurat byłem zmuszony brać lapka, żeby pograć w cokolwiek, bo swojego czasu robiłem częste trasy między Warszawą a Zamościem do różowej i w innym wypadku pozostałbym bez komputera