Wpis z mikrobloga

Zrozumieć Software Defined Radio - wykład we Wrocławiu https://www.meetup.com/Software-meets-hardware-in-Wroclaw/events/261569266/

A co mi szkodzi, "zapytaj wykop". Są tu murki zainteresowane SDR (level beginner) które chciały by usłyszeć o czymś konkretnym z tej dziedziny? Jakieś konkretne pytania które warto by uwzględnić?
Będzie video na YouTube więc nie trzeba jechać do Wrocławia ;)

#sdr #wroclaw #informatyka #semihalf
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rosly: nie uda mi się dotrzeć, ale chętnie bym zobaczył takie step by step jak ludzie bardziej doświadczeni konfigurują swoje zabawki. Ja na przykład jako zupełny laik miałem problem z ustawieniem sobie softu (i znalezienia najlepszego) tak, żebym wolał słuchać swojej stacji, a nie websdr.
Może stawianie websdr na żywo? ;)
@dudi_: niestety chyba nie będę mógł przedstawić wszystkich zastosowań, razem z instalacją i konfiguracją oprogramowania (mam określony limit czasowy) :/ Myślę że na Youtube powinny być jakieś tutki z tego zakresu, a jeśli nie to takowy zrobię w późniejszym czasie ;)
@PrawieJakBordo: wiedziałem że padnie to pytanie ;) generalnie to moja pieta ahillesowa. Ale ok mogę jeden slajd wrzucić tak dla zasady ;)
Z anten to można by cały osobny wykład podejrzewam zrobić.