Wpis z mikrobloga

@Nirin: Nieźle się wygłupiłeś... mam hulajnogę już ponad dwa lata i nigdzie się nie wybiera, ciągle dobrze mi się jeździ, a widzę ich coraz więcej na ulicach w Polsce i za granicą.
@Budo: gdzie ja się wygłupiłem? po prostu wyrażam swoje zdanie, a że dyskusja się z tego rozwinęła to chyba dobrze. Myślałem że nikt nie odpowie na mój wpis
@turok2016: Co za głupota. To zbuduj wszędzie ścieżki rowerowe. Zapomniałeś, że żyjemy w kraju z gówna i tutaj nie ma co liczyć na dobrą infrastrukturę która by to umożliwiła. Na Wykopie i w PL sami niewolnicy. Tylko zakazać! Wszyscy się pozabijają! Tak samo jak z nożami w UK. Jakoś zakazy nie sprawiły, że znikły napady, a brak takich w Polsce nie sprawił że 80% mieszkańców się wybiło. Każdy wypadek z hulajnogą
@Mardo aha, czyli jak niema infrastruktury to niech debile #!$%@?ą po 30km/h chodnikami gdzie chodzą normalnie ludzie a jak kogoś uszkodzą albo zabija to wtedy dopiero jakieś konsekwencję, co z tego, że mogą kogoś sparaliżować albo zabić. Jak niema infrastruktury to należy ją najpierw zbudowanac a nie #!$%@?ć, że narażać innych.