Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirki,

Nie identyfikuję się zbytnio z jakimś przegrywem czy stulejarnością czy mgtow itd, ale muszę przyznać że to co widzę na studiach ze strony dziewczyn to naprawdę jest masakra. Co jedna to taka księżniczka że się zesrać idzie. Wymagania nie do spełnienia; z rozmów z moimi koleżankami i z rozmów zasłyszanych między koleżankami wynika że żeby wogóle można było pomyśleć o zaprowadzeniu takiej księżniczki na randkę to trzeba być wysokim, przystojnym, dobrze zbudowanym, regularnie chodzić na siłownię. Poza tym musisz być intelektualistą, tzn być mega oczytany na wszelakie tematy, najlepiej mieć dwa fakultety lub doktorat, mówić w kilku językach itp. Na dodatek powinnieneś być życiowo zaradny i zarabiać wysokie wynagrodzenie, a najlepiej prowadzić własną firmę. Dodajmy do tego że facet powinnien mieć jeszcze jakieś ogromnie ekscytujące pasje.

Dosłownie nikt im nie jest w stanie sprostać. Chłopacy ze studiów są be, bo mają po 20 lat (tak samo jak one), więc są niedojrzali, zarabiają gówno jak to studenci, a poza tym nie mają wystarczająco dużo ekscytujących przygód itp itd. Starszy pracownik korpo też jest be po jest za bardzo zajęty pracą. Ogólnie wiadomo, jak ktoś ma doktorat i jest pracownikiem naukowym to jest za biedny, jak ktoś w młodym wieku rozwija firmę to raczej nie ma wielkich osiągnięć akademickich. Ludzie z wydziałów technicznych są dla nich za mało kreatywni i artystyczni, a humaniści za mało zaradni a poza tym gówno zarabiają. Normalnie trzeba być Jamesem Bondem. A same dziewczyny nic specjalnego, w płaszczyżnie fizycznej są od nawet atrakcyjnych do takich sobie, Studiują jakieś gównokierunki pokroju Management czy International Relations, Marketing itd. i wydaje im się że zawojują świat ze swoim dyplomem licencjata ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie szkoda gadać.

#przegryw #stulejacontent #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zanim poszedłeś na studia to rozumiem, że miałeś indywidualne nauczanie? :D
Przecież w szkole średniej, a nawet gimnazjum, było dokładnie to samo. Większość lasek z mojej klasy była zajęta. Ich partnerzy to oczywiście żadni rówieśnicy, ale o kilka lat starsi (chyba już faceci), z prawkiem, własną bryką, pracą (przeważnie w firmach rodziców)
Takie życie ¯\_(ツ)_/¯

Osobiście zawsze miałem to w dupie, izolowałem się od żeńskiej części jak tylko mogłem, jednak
CiepłyMichał: @AnonimoweMirkoWyznania: @Canova: @kurasso: @kochamajfony: @peoplearestrange: @Thorrand: To wszystko co piszecie to prawda. Ale jest jedna, mala furtka. Czesc z tych kobiet, nie wiekszosc ale ok. 20 procent zakocha sie predzej czy pozniej z facecie bez duzej kasy i ze srednim wygladem. Wiec jest szansa. Starajcie sie byc dynamiczni i dowcipni. Wtedy sa szanse ( ͡° ͜ʖ ͡°) A materialistyczne karyny
@AnonimoweMirkoWyznania: Życie bardzo szybko sprowadzi je na ziemię. Przynajmniej wszystkie znane mi panny o takim światopoglądzie sprowadziło, i to lepiej niż ILS. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nagle okazywało się, że ten ich wymarzony nadczłowiek albo nie istnieje (bo jak zauważasz, posiada same pozytywne, ale wykluczające się cechy), albo nawet jeśli w jakimś tam stopniu spełnia te wymagania i istnieje, to... on też ma swoje wymagania. I nie
PustaSamica: Logika różowej studentki:
Szara myszka w liceum > matura napisana byle zdać > gówno kierunek na prywatnej uczelni > szukanie tego idealnego partnera, +bolce na jedną noc w ramach poszukiwań > częsta grzybica pochwy i pleśniawki > cel: idealny partner z kasą, domem, autem, firmą (zatrudni różową "na niby", a ona i tak nic nie zrobi i będzie w domu, w którym też nic nie zrobi) > różowa budzi się