Wpis z mikrobloga

@Anjay: człowieku ten kebab to tylko okoliczna atrakcja, nikt poza Targówkiem tego nie zna, ma zbycie bo jedzą tam okoliczne chłopaczki, znajome firmy i młodzież, szkoły blisko, policja też wpada bo widzę ale to nie Warszawski kebs tylko osiedlowy czyli buda dworcowa, a co do opinii na YouTube w teście kebsów to jeszcze właściciele mogli by temu typowi spa w Ciechocinku postawić, osąd po kumplostwie i przekupie a nie po prawdzie.
AleksanderRoz - @Anjay: człowieku ten kebab to tylko okoliczna atrakcja, nikt poza Ta...
@AleksanderRoz Ja tam jadłem i wiem jak smakuje i #!$%@? mnie obchodzi kto tam jeździ i dla kogo on jest xd Jakbyś nie wiedział to mają też drugi lokal na minskiej ale widzę, że masz 'chłopaczku' jakiś szczególny ból dupy właśnie o ten lokal więc szkoda mi dalej z tobą dyskutować
@Anjay: właściciel?? wojuje z Mirkiem na wykopie?? po co, to tylko ranking, ja u was jadłem i żałuje a robiłem kilka prób, może kucharze osądzają ludzi po wyglądzie??? i od tego zależy jakość posiłku??, kupcie wagi do mięsa i jak w reszcie ważyć mięso i to co drogie a nie na oko jak się sypnie to może poznają was dalej niż na Targówku.