Wpis z mikrobloga

Środek Europy, 72 lata po 2 Wojnie Światowej. A ludzie nadal nie nauczyli się do czego prowadzi traktowanie jakiegoś narodu/grupy etnicznej jako jednego, wspólnego organizmu zamiast indywidualnej jednostki. Jest mi wstyd, że siedzę na tym portalu z takimi ludźmi. Niektórzy niczego się nie nauczą, nigdy.

#neuropa
#zydzi
#zalesie
#antysemityzm
Pobierz EvilToy - Środek Europy, 72 lata po 2 Wojnie Światowej. A ludzie nadal nie nauczyli s...
źródło: comment_AeqTJT4Wv0OPnDssHI7cWVq40d3x5yeH.jpg
  • 87
@NorskArisk: Rację? xD Powiedz mi, czym zasłużyła sobie na nienawiść np pani instruktorka tańca w Izraelu, matka dwójki dzieci narodowości żydowskiej, powiedzmy że nazywa się Aisza Goldberg. Ma nudne życie, nie chodzi na wybory, polityka ją nie interesuje, zwykła szara obywatelka. Takie zdania jak w screenie dotykają także ją, z jakiegoś powodu niechęć skierowana jest też do jej osoby, z zasady, bo jest Żydówką. To jest według ciebie okej?
@Poro6niec: Robisz. Argumenty na tą tezę powinieneś znać od dziecka. Jeśli nie przez edukację szkolną, to może poprzez historie rodzinną, albo chociaż lokalną. W Polsce nie ma miejsca, która nie doświadczyła wykwitów chorej wyobraźni Hitlera i jego bandy, opartej własnie na nienawiści do Słowian, Żydów, Cyganów.
Natomiast jeżeli chcesz mnie wciągnąć w dyskusję na poziomie Korwina, to daruj sobie, mnie przedszkolna sofistyka nie interesuje.