Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@EvilToy: miliony lat po powstaniu ziemi a ludzie nadal dają #!$%@? o czyjes poglady i to ze nikogo nie zmienia, sa ludzie i bambusy. Jak ktos ma niemile doswiadczenia z jaka grupa etniczna czy religijna to logiczne ze ich nie lubi mimo se sa wsrod nich wyjatki to bedzie podchodzil sceptycznie
  • Odpowiedz
@NorskArisk: Rację? xD Powiedz mi, czym zasłużyła sobie na nienawiść np pani instruktorka tańca w Izraelu, matka dwójki dzieci narodowości żydowskiej, powiedzmy że nazywa się Aisza Goldberg. Ma nudne życie, nie chodzi na wybory, polityka ją nie interesuje, zwykła szara obywatelka. Takie zdania jak w screenie dotykają także ją, z jakiegoś powodu niechęć skierowana jest też do jej osoby, z zasady, bo jest Żydówką. To jest według ciebie okej?
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Robisz. Argumenty na tą tezę powinieneś znać od dziecka. Jeśli nie przez edukację szkolną, to może poprzez historie rodzinną, albo chociaż lokalną. W Polsce nie ma miejsca, która nie doświadczyła wykwitów chorej wyobraźni Hitlera i jego bandy, opartej własnie na nienawiści do Słowian, Żydów, Cyganów.
Natomiast jeżeli chcesz mnie wciągnąć w dyskusję na poziomie Korwina, to daruj sobie, mnie przedszkolna sofistyka nie interesuje.
  • Odpowiedz
@PomaranczowyKrol: Ty w ogóle wiesz o czym mówisz? Jeżeli tak to dlaczego zmieniasz temat rozmowy? Wiesz, że nie potrafisz obronić swoich łajdackich wpisów i memów, więc próbujesz sam się postawić w roli ofiary. Stara i prymitywna sztuczka erystyczna. To mój ostatni wpis do ciebie, dyskusje nad drętwymi prowokacjami też mnie nie interesują.
  • Odpowiedz