Wpis z mikrobloga

@harnas_sv: nazywasz łakiem gościa, co solowo robi po 50 mln, zarabia wiecej niz twoja cala rodzina razem wzieta, to kto nie jest lakiem? Multi czy kamerzysta? Czy jakieś rapsy z ameryczki ktorych nie rozumiesz i tak?
  • Odpowiedz
trochę racji ma chociaż ogólnie rapu nie lubię to teraz ci wszyscy jutuberzy to gorzej niż dramat


@Hunter_88: z jednej strony się zgodzę... z drugiej nie do końca
są youtuberzy którzy nie powinni się brać za muzykę, ale są też tacy którzy jak będą konsekwentni to mogą na prawdę dobrą muzyczke robić
  • Odpowiedz
@harnas_sv: to że, jednak musi trzymac jakis poziom przez iles lat, bo by nie zarobil. Kaen i Zbuku mieli swoje 5 minut, paluch jednak rapuje dluzej i wciaz jest na topie. Czekam na odpowiedz kto nie jest łakiem, bo jakość to twoja subiektywna opinia. Białas? Czy bedoes hipokryta?
  • Odpowiedz
Czekam na odpowiedz kto nie jest łakiem, bo jakość to twoja subiektywna opinia. Białas? Czy bedoes hipokryta?


@koldinho: no taki Białas czy Bedoes są przecież skillowo 100x lepsi od Palucha, który nawet w swojej śmiesznej wytwórni jest najgorszy
  • Odpowiedz
To nie jest ból dupy, a jedynie wyrażenie opinii na temat tego jak żałośni są rapujący youtuberzy


@kulass: wyrażanie opinii to było za pierwszym czy drugim razem, każde kolejne to jest proszenie o atencje przygłupich debili którzy mu będą przyklaskiwać xD
  • Odpowiedz
@harnas_sv: i co potrafisz traktować poważnie pajaca co wyzywa ludzi, a jak tamci chcą mu spuscic #!$%@? to chowa glowe w piasek, przeprasza i #!$%@? w bagazniku? A potem nagrywa piosenke w ktorej nawija, ze sie ich bal i ze ci tacy zli chcieli go pobić? xd Bedoesa sledze od początku kariery i owszem ma talent i skilla, ale mentalnie to konkretny zjeb. A białas od dłuższego czasu do mnie
  • Odpowiedz
ale mentalnie to konkretny zjeb


@koldinho: co mnie obchodzi kto jaki jest prywatnie, po co się w to wczuwać w ogóle, wyszedł pary razy na debila i trudno, musi z tym żyć no ale nie wiem jak to się ma mieć w ogóle do słuchania jego muzyki
  • Odpowiedz