Wpis z mikrobloga

trochę racji ma chociaż ogólnie rapu nie lubię to teraz ci wszyscy jutuberzy to gorzej niż dramat


@Hunter_88: z jednej strony się zgodzę... z drugiej nie do końca
są youtuberzy którzy nie powinni się brać za muzykę, ale są też tacy którzy jak będą konsekwentni to mogą na prawdę dobrą muzyczke robić
Czekam na odpowiedz kto nie jest łakiem, bo jakość to twoja subiektywna opinia. Białas? Czy bedoes hipokryta?


@koldinho: no taki Białas czy Bedoes są przecież skillowo 100x lepsi od Palucha, który nawet w swojej śmiesznej wytwórni jest najgorszy
To nie jest ból dupy, a jedynie wyrażenie opinii na temat tego jak żałośni są rapujący youtuberzy


@kulass: wyrażanie opinii to było za pierwszym czy drugim razem, każde kolejne to jest proszenie o atencje przygłupich debili którzy mu będą przyklaskiwać xD
@harnas_sv: i co potrafisz traktować poważnie pajaca co wyzywa ludzi, a jak tamci chcą mu spuscic #!$%@? to chowa glowe w piasek, przeprasza i #!$%@? w bagazniku? A potem nagrywa piosenke w ktorej nawija, ze sie ich bal i ze ci tacy zli chcieli go pobić? xd Bedoesa sledze od początku kariery i owszem ma talent i skilla, ale mentalnie to konkretny zjeb. A białas od dłuższego czasu do mnie nie
ale mentalnie to konkretny zjeb


@koldinho: co mnie obchodzi kto jaki jest prywatnie, po co się w to wczuwać w ogóle, wyszedł pary razy na debila i trudno, musi z tym żyć no ale nie wiem jak to się ma mieć w ogóle do słuchania jego muzyki