Wpis z mikrobloga

@Wojbody: Tak samo np Deys, chociaż i tak stał się bardziej popularny. Dla mnie większość tych artystów po wejściu do mainstreamu traci ten urok. Bedoesa i Szpaka praktycznie nie słucham odkąd się wybili, a zaczynałem jak mieli po kilka k wyświetleń. Nie uważam jednak Palucha za łaka, choć technicznie nie jest jakimś kozakiem, ani nie jestem jego fanem.
@Enzo_Molinari: @koldinho:
I jego piosenki styl #!$%@? z francji +
Joł joł tylko BeOeR to nie ekipa to rodzina joł joł, ty i twoje ziomki guwno, moje ziomki debest, zrobilem kolejnom platyne. Kiedys nie mialem nic, teraz mam fszystko, tera mam platyne znowu, pozdro dla prawdziwych mordek nie dla fauszywych frajeruf, elo elo, w dupie mam hajs tylko moja ekipa, sztywne mordeczki, wierny jednej marce, z kazdo plyto platyna! Cos
@Farezowsky: no luz, każdy ma prawo do własnego zdania, lepsze są jakieś wyjce typu łajcior 2115 fit rafonix, blachotrapez gęgę, jang singleplayer, malik montana i inne tego typu topowe fenomeny polskiej rapgry
Nagle jak naszla era "autotjunsa" to kazdy cos nagrywa


@SeKra: Zawsze ludzie dużo muzyczki nagrywali tylko nie było zawsze takiej możliwości rozgłosu i pokazania tego światu jak jest teraz
@koldinho: No jest łakiem z prostego powodu ze ma #!$%@? teksty. Wyświetlenia nic nie znaczą bo wiesz kto zrobił 200 mln na swojej nucie? Sławomir i jakie to ma znaczenie? Absolutnie żadne. Co do pytania „to kto nie jest lakiem” przykładowo zeus, dwa sławy, łona i weber jakbym się dłużej zastanowił to kilkunastu by się znalazło.

Bialas kiedyś nagrał adekwatna linijkę do tego „rozwijam się tak szybko ze zdisowalbym siebie z