Wpis z mikrobloga

Hej,
Lecę niedługo Wizz air.

Mam bilety z miejsca A do B dla dwóch osób i powrotne.

Niestety wypadł mi inny służbowy lot i musiałam kupić nowe bilety "tam", tego samego dnia ale nieco później i inne, bliższe mi miasto wylotu

Czy mogę skorzystać normalnie z lotu powrotnego?

Czy odprawiać się w ogóle na lot "tam", skoro wiem, że z niego nie skorzystam?

Nie da się odwołać jednego czy dwóch biletów tam, a nie opłacało mi się odwoływanie całej rezerwacji.

Pomocy.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#podroze #wizzair #kiciochpyta #mirabelkopomusz #samoloty #lotnictwo
  • 10
@kzrr: a wiesz czy normalnie mogę wrócić jak nie skorzystam z lotu tam?

Skorzystam z lotu w to samo miejsce w tym samym dniu ale z innego miejsca. Nie dało się tego zmienić w genialnym Wizz niestety i się teraz zastanawiam.

Wiem że w lufthansie i locie są z tym problemy, ale to jednak inne linie. Posty sprzed paru lat mówią, że ok, ale chcę się upewnić
@ruok Jeśli lot powrotny jest na osobnym bilecie, to nie będzie problemu ze skorzystaniem z powrotu kiedy nie stawisz się na pierwszy lot. Problem byłby tylko wtedy, kiedy miałabyś bilet z A do C przez B i chciałabyś wsiąść dopiero w B. Natomiast lot powrotny raczej nigdy nie jest łączony z lotem w tamtą stronę. Generalnie jeśli masz możliwość osobnego odprawienia się na oba loty, to są one niezależne. A na lot,
@ruok: nie odprawiaj się na lot, na który się nie stawisz, jeśli to zrobisz to obsługa będzie traciła czas na szukanie Cię w samolocie :) to, że nie stawisz się na lot w jedną stronę nie spowoduje, że bilet w drugą stronę Ci przepadnie.