Wpis z mikrobloga

Mirki szwagier się żeni, znaczy siostra wychodzi za mąż i zastanawia się jaki alkohol wybrać. Ja alkoholikiem jestem raczej słabym ale próbuje pomóc pytając bardziej doświadczonych. A więc co byście polecili/ doradzili obecnie w rankingu mamy takie wódki:
Szanowany ale i bardzo ceniony przez środowisko Pan Tadeusz
Depczący po piętach Stumbras
I biały kruk w zasadzie to Biały Bocian
Niezastąpiony Stock
Nic mi niemówiący Ogiński
W zasadzie to biorę od każdego z Państwa 240 butelek i słucham Państwa!

ps. okolice #krakow także jak coś możecie tu podpowiedzieć to byłoby super.

#slub #wesele #kociochpyta #alkohol #pytanie #niewiemjaktootagowac
  • 17
@dawid1015 jak w 'ślepym tescie' ze znajomymi mieliśmy te wódki to do finału dostał się Bocian z Panem tadkiem, obie najlepsze, ostatecznie Tadek przegrał bo m.in. Za dużo się rozlewa przez grubą szyjke. Bociana miałem więc na weselu i wszyscy chwalili, tym bardziej Ci co nie znali go wcześniej.
@dawid1015: @Kaczuszkaa: A ja od jakiegoś czasu na praktycznie każdej imprezie spożywam Ogińskiego (kolega jest jakimś fanbojem a ze imprezy zawsze organizuje on to on robi zakupy) i jest znośny. Na pewno bardziej znośny niż oklepane Stocki, Wyborowe i inne znane marki. Co do smaku to nie wiem jak można go określić bo wódka nie musi smakować :p Po sobie natomiast widzę, ze jest łagodna w skutkach (kac tylko lekki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dawid1015: tylko Ogiński z tego zestawu - Bocian i Stumbras są niezłe wyhypowane ale to lippa, Pan Tadeusz i Stock to w ogóle szkoda gadać. Ogiński jest w pyte - ja od dwóch-trzech lat tylko to kupuje na zmianę z Finlandią