Wpis z mikrobloga

@eryngium: kiedyś gdzieś to słyszałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak długo śledzisz kanał JtO ale powiem Ci że filmy i kanał są zgłaszane od dawna i jak na razie nic to nie dało no ale teraz może się to zmienić
@Rudzielec86: Tego sie od kierownika nigdy nie dowiesz, ale zgłaszanie nie zawsze skutkuje zablokowaniem całego kanału, czy nawet usuniecie filmu.
Wiele filmów zostało mu usunietych, najważniejsze jest tez to ze na 100% wiele filmow po zgloszeniach ma cofnietą monetyzacje. O czym placek sie nie pochwali nigdy. Mam wglad w wiele kanałów znajomych i tak to dziala. Czasami im zglaszają filmy bo cos im tam nie pasi, czy wulgaryzmy czy inne pierdoły
@Rudzielec86: czesc ukrywal filmy, a sporo mu YT usunął. głównie z Olkiem, Adamem bo placek nie chcial usunać.
Na wniosek Olka i Adama YT zablokowal mu te filmy. I jakiś film z Magdą. to juz bylo dawno i nie pamietam dokladnie.
Miałem kiedys linki wszystkie do jego filmow i byla informacja ze film zostal zablokowany.
Przy ukryciu filmow jest inny komunikat. Nie ślede juz tego patola, zgłaszam i nawet nie ogladam
@eryngium: filmy z Adamem i Olkiem fakt usunął na ich prośbę a z Magda gdyż salon fryzjerski nie wyraził zgody na ukazywanie logo i wnętrza, jeszcze były też filmy z Beatą też usunięto. zdązyłam je ściągnąć zanim zniknęły. wiem że są inne komunikaty a filmy z nową obsadą oglądam jednym okiem nie ,,kodujac" ich, czytam tylko komentarze