Wpis z mikrobloga

Mój syn ma prawie 1,5 roku i ma fazę na uderzenia z otwartej głowy w twarz i po głowie. Jak mam go tego oduczyć? Rozmowa na spokojnie nic nie daje, podniesiony głos też. Klapsów nie ma sensu, bo przez pampersy i tak nie poczuje. Ostatnio sypiam po 6h i strasznie mnie to triggeruje. Jestem w-------y na momencie jak mnie sieknie, a do tego dzisiaj po 5 rano młody lutnął mi dwa plaskuny prosto w ucho, że przez 20min mnie coś wewnątrz ucha bolało.

#tatacontent #dzieci #synbijealewolnobiega
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@KrotkiSzpic: dziwna ma fazę, nie chce być niemiły ale to mógłby być problem we wcześniejszym wychowaniu, mam dwójkę dzieci i takich akcji mi nie robiły... k---a weź mu oddaj to zobaczy jak to jest c-----o dostać lepe xD żartuje kumpel
  • Odpowiedz
@BiesONE: Wcześniej nie trzeba było młodego bić. Jedyne plaskacze jakie mógł widzieć to te od taty dla mamy w tyłek (ʘʘ). Z synem uderzaliśmy jeszcze na przemian w stół, bo miał dużą radoche. Może wydaje mu się, że komuś po głowie to też fajna zabawa.
  • Odpowiedz
@KrotkiSzpic: za każdym razem jak zrobi coś podobnego, to bez słowa prowadź go do kąta. Jak będzie się śmiał i uciekał powtarzaj. Nieważne czy o 6 rano czy o 15. Prowadzaj go tam gdzie nikogo nie ma i nie odzywaj się do niego. Nie ucz też dziecka uderzania w meble itp. Niech bawi się zavawkami, a nie wali w meble. Możesz też powiedzieć coś w stylu, że tatusia to bardzo
  • Odpowiedz
Mój syn ma prawie 1,5 roku i ma fazę na uderzenia z otwartej głowy w twarz i po głowie


@KrotkiSzpic: przejdzie mu,przerabiałem to. Mój najstarszy miał taki okres, że normalnie bałem się go na rękach nosić, jak mnie czasami lutnął to się gwiazdy pokazywały xD Drugi miał krótki okres bicia siebie po głowie. Jednemu i drugiemu przeszło dość szybko. Grunt to nie zwracać uwagi i nie reagować.
  • Odpowiedz