Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam taki problem. Jak mam na sobie kondom (dueexy lub skyn) to mogę ruchac nawet pół godziny bez wtrysku. A jak raz dojde to druga rundka z kondomem trwa nawet godzinę, dwie. Jednak od niedawna różowa bierze tabletki i przez to jak wale bez gumy to kończę po 2-3 minutach. Jak sobie z tym radzić? Są jakieś żele które możecie polecic które opozniaja wytrysk?

#seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 43
@maniek_: Dalej uważam że jeśli Twoja różowa miała takie inby z hormonami przy dojrzewaniu, to powinna mieć dedykowaną terapię hormonalną a nie jeść tabletki anty. Młodym facetom z niedoborem tesosteronu robi się terapie zastępczą i chodzi się na zastrzyki farmakologicznego ekstraktu hormonu a nie #!$%@? metanabol mimo że robi to samo.
Nie będę się przecież kłócił że znam Ciebie i Twoją kobietę lepiej od Ciebie ale chcę żebyś miał świadomość: tabletki
@Wolowinka Byłeś kiedyś na hormonach? Nie byłeś, a ja byłem, więc nie #!$%@? jakbyś wszystko wiedział bo przeczytałeś dwa arty na wysokich obcasach a ciocia jest pielęgniarką i mówi że pigułki super sprawa.

Porównywanie szczepionek do hormonów wyłączających na siłę układ rozrodczy, ile Ty masz lat ziomek? Pytam normalnie bez wyśmiewania
@vikingbrigand: nie pytasz normalnie, próbujesz zdewaluować wartość mojej opinii, wpierw sugerując że nic nie wiem o seksie, a teraz dopytując o wiek, że hehe pewnie gówniarz i co on tam wie, tyle co mu w telewizji powiedzieli xD taki wasz obraz, antykoncepcyjne oszołomy. Nice try ziomeczku. Nie wiem na czym tam byłeś, ale na pewno nie na tabletkach antykoncepcyjnych, więc guzik ci to daje odnośnie wiedzy w tym temacie. Chyba, że
Co do pierwszego akapitu to się zgadzam w całej rozciągłości - chodziło mi o to że odczułem na własnej skórze jak silny wpływ na organizm ma mieszanie w gospodarce hormonalnej. Nie jestem #!$%@? żeby nikomu nic nie dawać i na wszystko pić napar z czystku, jestem za przymusowym szczepieniem dzieci na wszystkie możliwe choroby nakazem karnym.
Chodzi mi o to że tabletki anty to nie są cukierki i MAJĄ poważny wpływ na
@vikingbrigand: szaleństwo? To lepiej żeby te 16latki zachodziły w ciążę? Zakładanie że zawsze się prawidłowo zabezpieczą prezerwatywą - to dopiero szaleństwo. Z takiego myślenia to się biorą potem nastoletnie ciąże xD Pomijając już niewygodę takiego rozwiązania (no chyba że nie mówimy o stałym partnerze, wtedy to wiadomo - trzeba). Kiedy dziewczyna staje się aktywna seksualnie, to odpowiedzialnym ruchem jest inwestycja w ginekologa, a następnie tabletki. A jeśli ma jakąś negatywną reakcję,
@Wolowinka Jesteśmy zbyt oddaleni światopoglądowo żeby się dogadać jeśli uważasz że 16stolatki powinny się interesować tabletkami i zbieraniem spermy zamiast edukacji. Niemniej życzę miłego dnia Mironie
@Wolowinka A i jeszcze odpowiedz na odchodne bo nie odpowiedziałeś: czyli zgadzasz się z tym że każdemu osobnikowi płci męskiej, w tym 16 letniemu Sebastianowi walącemu mefedron co weekend, powinno się przepisywać na życzenie sterydy anaboliczne?
@vikingbrigand: ja uważam, że nie mi osądzać czym powinny a czym nie powinny się interesować 16latki. Wiem za to, że gdy byłem w tym wieku to i dla mnie i dla większości znajomych rówieśników seks był ważnym tematem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z drugiej strony za wiele w głowie się jeszcze nie ma, więc trwałe zabezpieczenie (w przeciwieństwie do: "masz dziś gumkę? Nie? No to wyjmij
@Wolowinka Ale TRT jest normalną medyczną terapią. W USA co drugi facet po 35 roku życia jest na propionacie testosteronu, czystym, farmakologicznie przygotowanym w warunkach laboratoryjnych, podawanym i nadzorowanym przez lekarza za pomocą regularnych badań hormonalnych.
To dlaczego wszyscy faceci na świecie nie chodzą na TRT? Poczytaj sobie, może skumasz że ludzki organizm to nie jest silnik samochodowy do którego można wstawiać i wyciągać części wedle uznania i mieć 100% pewność jaki
Debata nie dotyczy tego czy są efekty czy ich nie ma, tylko czy warto ryzykować te efekty za działanie antykoncepcyjne


@vikingbrigand: no i to jest przerażające, że są ludzie, dla których do debata xD oczywiście że mogą wystąpić efekty poboczne, ale jakie to, panie, "ryzyko"... jak autyzm po szczepionkach xD
Różowa: Ale #!$%@?. To, że wam źle po tabsach, to nie znaczy, że tabsy są najgorszym złem świata. Problem kłody to prędzej spadek zainteresowania seksem, bo motyle z początku związku odfrunęły.
Zaczęłam brać tabsy po jakimś pół roku związku, już 3 lata będzie. Seks jest o niebo lepszy, zero stresu o ciążę, nie trzeba się przejmować gumkami, można zawsze i wszędzie, co obejmuje np. szybkie podwinięcie spódnicy gdzieś w plenerze (