Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam taki problem. Jak mam na sobie kondom (dueexy lub skyn) to mogę ruchac nawet pół godziny bez wtrysku. A jak raz dojde to druga rundka z kondomem trwa nawet godzinę, dwie. Jednak od niedawna różowa bierze tabletki i przez to jak wale bez gumy to kończę po 2-3 minutach. Jak sobie z tym radzić? Są jakieś żele które możecie polecic które opozniaja wytrysk?

#seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 43
@szermierczyk: Nie chce mi się teraz szukać badań, ale ogólnie działa to na takiej zasadzie, że po tabsach poziomy hormonów są podobne do tych gdy kobieta jest w ciąży i często zmieniają jej się po prostu preferencje seksualne(libido nie koniecznie musi się zmieniać, po prostu zaczynają się jej podobać faceci innego typu - zazwyczaj o bardziej kobiecych rysach).
@lordziok: Zadałem bardzo konkretne pytanie. @vikingbrigand uważa, że WSZYSTKIE kobiety reagują negatywnie na tabsy po względem libido i jakości seksu. W związku z tym ponawiam prośbę o badania, których konkluzją jest dokładnie ta teza. Rozumiem jak działają tabletki, ale wszyscy doskonale wiemy, że nauka często nie działa "na chłopską logikę". Ludzki organizm, w szczególności pod względem hormonalnym nie jest trywialnym systemem. W związku z tym komentarze mirków, które głoszą tak ekstremalne,