Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam taki problem. Jak mam na sobie kondom (dueexy lub skyn) to mogę ruchac nawet pół godziny bez wtrysku. A jak raz dojde to druga rundka z kondomem trwa nawet godzinę, dwie. Jednak od niedawna różowa bierze tabletki i przez to jak wale bez gumy to kończę po 2-3 minutach. Jak sobie z tym radzić? Są jakieś żele które możecie polecic które opozniaja wytrysk?

#seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 43
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Niech Ci na start opucuje berło z finałem, bierz się za patele i rób aż nie nie zregenerujesz many.

Jak będziesz ją często robił to się przyzwyczaisz i będziesz zrzucał loada kiedy chcesz, ale ostrzegam że tablety w 99% przypadków zrujnują seks i jej i Tobie. I nie mów mi że "ma dobrze dobraną przez paniom doktur do siebie", hormony to jest syf.
  • Odpowiedz
@maniek_ Co to ma znaczyć że musi? Na zaburzenia hormonalne są terapie hormonalne a nie tabletki antykoncepcyjne. Koncerny i babskie środowisko które je popiera jest w stanie wymyślić #!$%@? wszystko żeby jeść te cukierki.

Chcesz to ją faszeruj i ciesz się spustem w psioche bo nie ma nic lepszego na tym świecie, tylko nie pisz potem na anonimowych że różowy pasek leży jak kłoda i mówi że nie wie co czuje a
  • Odpowiedz
@maniek_ No właśnie, bo nie ruchałeś jej nigdy bez tabletek i nie masz porównania. Myślisz że jest super bo nigdy nie było inaczej.
Tabletka antykoncepcyjna ma w samej istocie nie dopuścić do produkcji komórki jajowej, przy i po produkcji której kobieta dostaje hormonalnego spajka że inkubator jest gotowy i czas się #!$%@?ć. Prawdopodobnie Twój różowy leży jak beczka rumu w ładowni i mógłby być mega rakietą w wyrze tylko o tym nie
  • Odpowiedz
@maniek_ Poczytaj co się dzieje z facetem po zejściu z hormonów (TRT lub sterydy) kiedy jajca nie produkują własnego testosteronu jakbyś ich nie miał w ogóle. I powiedz mi że doprowadzanie do analogicznej sytuacji w kobiecie tabletą jest nieszkodliwe.
  • Odpowiedz
@maniek_: Tabletki blokują owulacje więc różowa nie ma dni płodnych, może ma wtedy większą ochotę, ale nie przez owulacje, tak samo nie może mieć PMS. Ja też musiałam brać tabsy niestety, teraz mija rok po odstawieniu a mój organizm nadal nie doszedł do siebie, mimo, że w trakcie brania nie miałam żadnych większych niepokojących objawów. Tabletki nie są dobre na dłuższą metę niestety, nawet te najlepiej dobrane
  • Odpowiedz
@maniek_: Pytanie na ile popęd jest powodowany hormonami i libido a na ile świadomą chęcią uprawiania seksu ze względu na fizyczną przyjemność i poczucie odpowiedzialności wobec partnera itp? Mi też się zdarza że kompletnie nie mam ochoty ale widzę że młoda ma i zmuszam się do bzykania robiąc to tak że ona tego nie odczuwa że robie to na siłę, ale ten seks nawet nie stał w jednej kolejce z tym
  • Odpowiedz
@maniek_: @Margriel: Poza tym tak jak mówi dziewczyna #!$%@? po tabletach zaczyna się po zejściu z hormonów a nie w trakcie. Dopóki hormony są zasilane zewnętrznie ciało przestaje je produkować naturalnie ale są w obiegu. W momencie odstawienia tabletek jest okres w którym z dnia na dzień te hormony znikają z organizmu a ciało nie umie i nie wie jak je produkować. Jak już sobie przypomni to może robić to
  • Odpowiedz
@vikingbrigand: Dokładnie, jeszcze dziewczyny nie wiedzą, że takie objawy jak brak miesiączki, pogorszenie się stanu cery, wypadanie włosów, przybranie parę kg po odstawieniu tabletek to przez tabletki właśnie. Zaczynają więc znowu je brać, bo przecież po tabsach tego nie było
  • Odpowiedz