Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: Mandaty z Policji idą chyba do Opola, ze SM do US, który jest przypisany do podatnika chyba. Bo ostatnio dostałem z mojego US list a to chyba właśnie był mandat ze straży miejskiej. Ciężka sprawa. W tym Portalu Kierowcy mam tylko 1 pkt karny i ten mandat opłaciłem więc niby już raczej innych nie mam.

Jak dzwoniłem do swojego US to powiedzieli, że oni nie mają takich informacji. Tylko wtedy
IMO US w Opolu rozlicza każdy mandat karny. To komu wplacasz jest wydrukowane na druku do mandatu, przecież policjant nie wyciąga innego blankietu jak orientuje się, że jesteś z Bemowa. :D


@daox: właśnie o to chodzi, że nie każdy. Te od Policji idą do Opola, ale te ze SM na pewno nie, bo ten ostatni był właśnie od SM i ścigał mnie urząd skarbowy z Bielan (a mandat był z innego
@daox: mam mibanda 2 od Invisible. Nie używał i dał mi, żebym w spokoju poczekał na 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą bawiłem się i 2 i 3. Rozmiar mi tam nie przeszkadzał. Gdyby nie to, że chce poczekać na 4 to mógłbym kupić sobie 3.