Wpis z mikrobloga

Z cyklu "wczoraj" i dziś.
Była dziennikarka Gazety Żydowskiej tj. Wyborczej, obecnie w Newsweek Polska, Renata Grochal.
Lewaki w niedzielę spadli z rowerka, więc Dulkiewicz zaczęła pisać listy oburzenia do #dziewuchydziewuchom za w----ę przedstawioną jako Najświętszy Sakrament.

#bekazlewactwa #marszrownosci #lgbt #gdansk #cotojapowiedzialam #4konserwy #bekazneuropy #neuropa.ru #ztwittera #polityka
M1r14mSh4d3 - Z cyklu "wczoraj" i dziś. 
Była dziennikarka Gazety Żydowskiej tj. Wyb...

źródło: comment_5qr4UQitPdffR74VVFFnmhOQZu145Axd.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Była dziennikarka Gazety Żydowskiej tj. Wyborczej


@M1r14mSh4d3:

Wow, fajny bezbek xd.

Btw, czego ty się czepiasz w ogóle? Przecież obydwa jej komentarze to RiGCz. Coś złego jest w tym że chcesz by grupy społeczne się szanowały nawzajem?
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: też nie widzę, żeby coś złego napisała. To, że jakieś ameby umysłowe zrobiły sobie jakąś prowokację na pół Polski - trudno. Nikt tego nie popiera - konserwy będą za to na wykopie mieć świeży wątek to nie będą spamować wiadomościami sprzed 5lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mirrak: A to nie fajnie, ze ktoś chce aby obie grupy się szanowały? Cieszy się Dula ze otworzyła marsz ale nie pasi jej robienie sobie jaj z symboli religijnych - wg mnie to nawet rigcz
  • Odpowiedz
@olesiu: Dulkiewicz zajęło 3 dni od udziału w marszu, by zorientować się, że cała ta szopka zaszkodziła, niż pomogła. Wierzący oburzyli się momentalnie, gdy to zobaczyli, Dulkiewicz obudziła się po tym, jak zobaczyła, że walenie w Kościół i pogarda dla ludzi wierzących nie przynosi punktów, a wręcz mobilizuje elektorat, by takim tęczusiom pokazać faka.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: nie wiem jaka liczba godzin/dni jest odpowiednia na oburzenie. Wiem tylko ze Dula nigdy nie ukrywał tego ze jest wierząca i taki wpis wcale nie jest czymś w czym warto szukać spisku. Przynajmniej wg mnie. Oby więcej takich osób które szanują jedną i drugą stronę, bo skrajności są kiepskie.
  • Odpowiedz