Wpis z mikrobloga

Cheaty w tej grze to już plaga. Chciałam zacząć grać sama po jakimś czasie bo wcześniej jeszcze jako-tako się dało. Pierwszy mecz i już 2 cheaty w enemy, nieudolny aimlock w moim i #!$%@? 16:4 XD Da się jakoś uniknąć cheatów, czy już nawet prime niewiele daje?
#csgo
  • 27
@chinolka1: samemu pobrać czity ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Niski trust factor to nawet prime nie pomoże, tak jak kolega wyżej mówi, albo faceit premium albo esea premium
@iMarek22: @chinolka1: ta gra jest zepsuta i nie warto grać MM, właśnie głównie przez trust factor. To jest parodia, że na smurf koncie gdzie tylko jedyna akcja to kupno prime mam większy trust factor niż na głównym z 2700h, 25 grami i ponad 900 wygranych na mm
ale jak godzinę temu przecież trzeba wbić 3 lvl żeby móc grać mMy, a kilka lat temu za cały 20 minutowy dm dostawali się z z 1/6 lvla. Chyba że coś się zmieniło?


@patryk-laszkowski: teraz potrzeba tylko 2lvl, więc pograsz uproszczony około godzinę
@chinolka1: Bez prime to nawet nie ma co grać, sam z ciekawości chciałem sobie darmowego smurfa #!$%@?ąć i w dwóch pierwszych meczach miałem dwa spin boty. : D

@KrystJan: A no, niski trust factor tak #!$%@? grę że się grać nie opłaca. Na main mam GE, więc na drugim koncie nie wiem jak, ale zacząłem w G4 bo rok na koncie nie grałem i po dwóch tygodniach miałem wbite GE,