Wpis z mikrobloga

Mireczki. Aktualnie jest promocja na PS 4 Slim 500GB za 775 zł, bo dzień dziecka. Myślicie że na Days of Play ceny będą jeszcze niższe? Może ktoś ogarnia jak to wyglądało w zeszłym roku? Bo nie wiem czy kupować już teraz, czy może poczekać.

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camos: gość w swoim świecie żyje xD. Zaraz powie ze Xbox One S to tez nowa generacja, bo lekko mocniejszy niż pierwszy Xbox One ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@camos: ja bym powiedział ze nawet co rok wychodzi nowa generacja, bo pro po roku dostało wersje o innym kolorze. Eh, kiedyś to było.

Ja p------e XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Dinozaur_pelen_nostalgii 500GB z czego system itd. To wychodzi ledwo ponad 400, a teraz gry ważą po 100 GB. W dodatku spadki do 25 fps to norma (wiem bo sam mam PS4) i za 2 lata wychodzi nowa konsola, więc na tą gry przestaną się stopniowo pojawiać. Jakbym się uparł na konsole to tylko pro
  • Odpowiedz
a teraz gry ważą po 100 GB.


@QHiN: p---------e. RDR2 ma 100 GB, ale mnóstwo gier AAA ma duuużo mniej. GOW 45, Wiedźmak GOTY 40, Horizon Kompletna Edycja 47, Sekiro 17, Bloodborne GOTY 33. Nier 49, Spiderman 50, TLOU bodaj trochę poniżej 50, Monster Hunter <20.

W dodatku spadki do 25 fps to
  • Odpowiedz