Wpis z mikrobloga

Mireczki. Aktualnie jest promocja na PS 4 Slim 500GB za 775 zł, bo dzień dziecka. Myślicie że na Days of Play ceny będą jeszcze niższe? Może ktoś ogarnia jak to wyglądało w zeszłym roku? Bo nie wiem czy kupować już teraz, czy może poczekać.

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dinozaur_pelen_nostalgii: 500GB dysk to jest nic. Gry zajmują po 100GB+. Nawet 1TB to jest teraz nic. Ja pod swoją konsolę mam podpięty zewnętrzny dysk 2TB plus 1TB konsoli i dopiero to jest absolutne minimum. Nie bierz 500GB. A najlepiej się wstrzymaj i w przyszłym roku kup następna generację
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: nie słuchaj "poczekaj na następną generację". To jest półtora roku czekania i wydanie 2K.

Za 775 zł masz pudło z padem. Mniej niż 6 baniek za nowiutką konsolę po odjęciu kontrolera. Toż to mało co. A zawsze możesz łatwo sprzedać, jeśli będziesz miał takie widzimisię.

Dysk zawsze można łatwo wymienić, jeśli 500 GB zacznie doskwierać. Wielu osobom spokojnie wystarcza.

Ja odradzam czekać. Zerknij na peppera. Promocje na konsole są
  • Odpowiedz
@camos: Wbrew pozorom ma to swoje uzasadnienie. Kiedyś konsola służyła prawie dekadę. Teraz co 4 lata wychodzi nowa generacja. To bezsens co 3-4 lata płacić po kilka tysięcy za nową konsolę. Teraz trzeba jedną generację przeskakiwać. Ja posiadam Xbox one, mógłbym zmienić na xboxone x ale po co. To już lepiej mi trochę poczekać i w przyszłym roku kupić Scarlet.
  • Odpowiedz
Teraz co 4 lata wychodzi nowa generacja. To bezsens co 3-4 lata płacić po kilka tysięcy za nową konsolę.


@Gadgetztan: rzeczywistość:

PS1: 3Q 1995 - 4Q 2000 (USA)
PS2: 4Q 2000 - 4Q
  • Odpowiedz