Wpis z mikrobloga

Słuchajcie no liberałowie, kodowcy, obrońcy konstytucji i inni. Wyzywając ludzi od "patologii", "madek" "Januszów z 500+", "alkoholików" i "nieuków" tylko się pogrążacie.

Klasizm, czyli coś co uprawiacie, to dyskryminacja ludzi ze względu na ich status socjoekonomiczny, ich pochodzenie, wykształcenie i majątek. Epatując klasistowskimi teoriami o "rozdawnictwie" sami udowodniacie, że nie warto na was głosować bo macie gdzieś potrzeby ludzi i traktujecie słabszych i wykluczonych jak gówno.

Potraktujcie to jednak jako darmową poradę, nie tylko polityczną, ale zwyczajnie ludzką. Zamiast dyskryminować kogoś za jego położenie ekonomiczne, zastanówcie się jakie są tego przyczyny.

Robienie dobrze pracodawcom, bankom i dużym korporacjom to nie jest polityka, która wyciągnie ludzi z biedy i pozwoli im otworzyć się na kwestie obyczajowe.


#antykapitalizm
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #oswiadczenie #polityka
  • 52
@rzuberbozy: No akurat Ja się czuje o wiele gorzej, że muszę wstawać rano stresować się i zarabiać te 3-4k. A drugi siedzi w domu wysypia się i ma tyle samo albo niewiele mniej. I tak jestem kimś ciężko na to pracowałem i dużo mnie to kosztowało.
@GrochenMochen Tak było, nie ściemniam. Ojciec mojej dziewczyny jest wysokiej postury, przeszedł 4 operacje na plecy odkąd w wieku 29 lat wyjechał na pracę fizyczne do Niemiec. Aktualnie nie może chodzić, wszystko w domu robi na leżąco. Państwo uznało, że jest zdolny do pracy i zabrali mu rentę wysokości śmiesznych 400 złotych.

Gdyby jej matka nie pracowała na 3 etatach w szkole to pewnie umarliby z głodu.

Poczytaj sobie najpierw w jakiej
@rzuberbozy: Ale przecież Schetyna zaczął przerzucać obietnice socjalne szybciej niż Papaj małe dzieci. Pułapka sytuacji polega na tym że obietnice socjalne cxy nawet rzetelna polityka socjalna z Zandbergiem nie da rady ich zatrzymać
I jako mądrą istota dobrze wiesz że zadłużenie sie po kurek żeby kupic biedote to żaden socjalizm tylko ordynarna łapówka.
Więc niby masz racje ale co dalej ?
@UchoSorosa: A jakiego koloru ??? ( ͡° ͜
@rzuberbozy: to są lata propagandy tłoczonej zewsząd do głów, szczególnie w szkole na WOS-ie, podstawach przedsiębiorstwa czy jak ten przedmiot się nazywał. Ludzie zarabiający jakiś ochłap widza problem w osobach pobierających zasiłki, renty, ale Pan Przedsiębiorca siedzący na liniówce i wrzucający wszystko w koszty jest OK. Dymanie na podatkach = zaradność
@JulienSorel: Wlasnie dlatego kiedy do wyborów pol roku, a jak wygra to PiS to będziemy mieli pobłogosławiony przez Kościół autorytaryzm rojenia o pracy u podstaw sa oderwane od rzeczywistości.
@rzuberbozy: jezeli oni wygrają to swój oddolny ruch komunistyczny bd mogl robic co najwyzej wr areszcie jak Piskorski.
^odnosilem sie jeszcze do poprzedniego ale still na temat