Wpis z mikrobloga

Dobra kurła. Meczy mnie szukanie pracy biurowej, 3 etapy rozmów, pytania tak głupie, że trzeba lać wodę, jakieś prezentacje o sobie, czekanie tydzień na odpowiedź, a to wszystko za 2500 netta, ale rewelacyjne dni owocowe i karta multisport do tego!
I tu pojawia sie pytanie: jakie są szanse na rozpoczęcie kariery jako kafelkarz, brukarz itd. w wieku 23 lat, będąc kobietą?
#kiciochpyta #pracbaza
  • 161
  • Odpowiedz
@ramionko: to musisz jakąś szczupłą znaleźć, co będzie do zdjęć pozować w tych pończochach.

Moja eks kiedyś na podobnej zasadzie pracowała na kamerkach gdzie "umawia się na randke" - ona siedziała i udawała, że pisze, a w piwnicy neckbeard pisał z 6 kolesiami naraz po niemiecku. Tylko czasem jej przekazywał "teraz podnieść lewą rękę, bo gość nie wierzy że gada z Tobą".
  • Odpowiedz
  • 0
@TauCeti Logistyka, choć szkoły takiej nie kończyłem, 8 godzin dziennie papierkowej prostej roboty i do domu. Mazowieckie ~50km od WWA

Za 2400 netto nawet Ukrainka nie chciała w biurze robić xD
  • Odpowiedz
  • 0
@nivixi Może to takie zamknięte koło, nie można zatrudnić specjalista od rekrutacji, bo nie mamy specjalisty od rekrutacji, który go zrekrutuje( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ramionko: zostań barmanką, tylko taką prawdziwą a nie w spelunie dla robaków:
-spoko siano
-praca-impreza
-elastyczne godziny pracy
-ruchasz wszystkich chadów nawet jak jesteś przeciętna
-podostrzysz social skilla i nabierzesz w #!$%@? pewności siebie
-jak podłapiesz trochę rzemiosła w 2 godziny znajdziesz pracę w każdym dużym mieście świata
  • Odpowiedz