Wpis z mikrobloga

Dobra kurła. Meczy mnie szukanie pracy biurowej, 3 etapy rozmów, pytania tak głupie, że trzeba lać wodę, jakieś prezentacje o sobie, czekanie tydzień na odpowiedź, a to wszystko za 2500 netta, ale rewelacyjne dni owocowe i karta multisport do tego!
I tu pojawia sie pytanie: jakie są szanse na rozpoczęcie kariery jako kafelkarz, brukarz itd. w wieku 23 lat, będąc kobietą?
#kiciochpyta #pracbaza
  • 161
  • Odpowiedz
I tu pojawia sie pytanie: jakie są szanse na rozpoczęcie kariery jako kafelkarz, brukarz itd. w wieku 23 lat, będąc kobietą?


@ramionko: Trza umić i mnieć kondychę...
Operator widlaka: trza umić nim jeździć i mieć papiór
Spawacz: nie dla kobity, bo wyziewy poza tym oczy lecom. Trza umić i mnieć papiór.
Fryzjer, kosmetyczka, Biedra, Lidl, sprzedawca czegokolwiek gdziekolwiek... myśl dziewczyno, cóś znańdziesz...
  • Odpowiedz
@ramionko ja raz na próbę wziąłem dziewczynę na pomocnika, ze łzami w oczach uciekla po godzinie.

Trzeba mieć trochę siły w rękach a niestety kobiety raczej mają sile w nogach (to nie jest seksistowskie nawiązanie ale stwierdzenie faktu)
  • Odpowiedz
o #!$%@? chodzi z tymi owocowymi wtorkami czy środami w benefitach. XD przecież mi by było wstyd coś takiego pisać jako benefit. Wow mam w pracy jabłka ale zajebiscie


@Kantar: Panie, mnie w jednym miejscu #!$%@? że "mamy nowoczesne biuro", choć rozmowa kwalifikacyjna odbywała się w jakiejś opierdziałej i komuszej salce konferencyjnej.

"A gdzie je macie, bo chyba nie tu?" byłem zapytałem i tak mnie chcieli.
  • Odpowiedz
@fi9o: @alfka: na razie wolałam omijać wielkie korpo, a niemiecki mam na poziomie A2 jeśli chodzi o mówienie, czytanie znacznie lepiej.
@Kejran: Gdańsk. Najgorsze, ze nie powiedzą na pierwszej rozmowie jakie wynagrodzenie a na ostatniej.
@pmub: jaka jest pani wymarzona kolacja, opisz swój wymarzony dom, proszę wymienić zalety widelca. Czaje, że one maja na celu sprawdzić kreatywność albo ambicje, ale #!$%@? No
  • Odpowiedz
@LCaseiDefensis: Powinno się, ale jak nie masz, to Cię nikt nie powiesi. Sporo dziewczyn dorabia czesaniem i malowaniem okolicznościowym u klientek. Fortuny z tego nie ma, ale zdaje się, że do 2500 można bez większego problemu dojść.
  • Odpowiedz