Wpis z mikrobloga

Dobra kurła. Meczy mnie szukanie pracy biurowej, 3 etapy rozmów, pytania tak głupie, że trzeba lać wodę, jakieś prezentacje o sobie, czekanie tydzień na odpowiedź, a to wszystko za 2500 netta, ale rewelacyjne dni owocowe i karta multisport do tego!
I tu pojawia sie pytanie: jakie są szanse na rozpoczęcie kariery jako kafelkarz, brukarz itd. w wieku 23 lat, będąc kobietą?
#kiciochpyta #pracbaza
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mK4y: tak odpowiadałam, ale po której s rozmowie z rzędu (nie spodziewalam sie aż takiego odzewu i byłam umówiona na jakieś 5 pod rząd) już takie rzeczy paplałam, zeby paplać i mnie zaczely w------c pytania odnośnie rzeczy, które nie maja ze mną nic wspólnego
  • Odpowiedz
  • 1
@unknown_caller Szukali kogoś kto ogarnia excela i zna podstawy angielskiego. Minus był taki, że przez pierwsze 2 miesiące trzeba było dojeżdżać 60km do Warszawy na szkolenia to też nie było chętnych.
  • Odpowiedz
@Euphor: tak naprawde studiowałam gowno i gowno umiem, ale przez 2 lata samodzielnie prowadziłam biuro, standardowo angielski, niemiecki, obsługa klienta, sprzedaż
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw tak sie sklada, ze wiekszosc ludzi aplikujacych na stanowiska za najnizsza krajowa to j----e barany, dlatego wymog listu motywacyjnego jest potrzebny - zeby znalezc w kupie gowna jakas perelke bez koniecznosci w tym gownie grzebania.
  • Odpowiedz
@ramionko: Dołączam się do pytania. Ze wszystkich moich zainteresowań wybrałem jedno, które wydawało mi się, że będzie dobrym pomysłem na życie. Po 5 latach studiów i świstku magazyniera inżyniera w ręce wracam do rodzinnej Woli Dzbądzkiej przerzucać kiszonkę razem z ojcem.
K---a mać. Śfagier, który ma problem z ogarnięciem ustawienia multimetru i zastanawia się czy mierzyć napięcie w gniazdku na AC czy DC zgarnia 12 koła jako uruchomieniowiec w automatyce.
  • Odpowiedz
@hesuss Nie pracuje w HR i nie mam doświadczenia co nie znaczy, że przez ponad rok nie obserwowałem pracy tego działu i o ile jak jest tam ogarnięty facet to jeszcze idzie wytrzymać...

Babeczki muszą zawsze coś o---------ć xD Jak np. przyprowadziły swoje kuzynki na rozmowy bez wcześniejszej weryfikacji xD Jedna z nich dostała pracę bo drugiej się jednak nie chciało, po czym tamta i tak się zwolniła po tygodniu bo
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw chyba zalezy od firmy. Ja uczestniczylem w przegladaniu CV i zgloszen do mojego dzialu (u nas hr zajmuje sie nastepnymi krokami rekrutacji, kandydatow wybiera manager dzialu) i listy motywacyjne jednak dawaly jakis poglad na kandydatow, bylo widac kto zrobol copy-paste, kto jest bystry, a kto nie. A zreszta, jesli oferuje gowno-prace za gowno-pieniadze, a sa chetni zeby ja wykonywac, to chyba moge sobie wybrac kogos, kto wedlug mnie bedzie z---------l
  • Odpowiedz