Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki pytanie o ogrzewanie w nowym domu, robic tylko podłogowe czy dodatkowo wstawic kilka grzejnikow tj. lazienki, pralnia, wiatrołap? Hydraulik namawia mnie na wykonanie samych podejść pod grzejniki w pokojach (tak przyszlosciowo). Piec gazowy.

#budujzwykopem #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
@Bonifacy13: W łazience podłogówka+ręcznikowiec. W pomieszczeniach gdzie są płytki - tylko podłogówka. Reszta wg uznania, chociaż ostatnio coraz częściej montuje się samą podłogówkę i ręcznikowce.
  • Odpowiedz
@Bonifacy13: tylko podłogowa. Mam z PC i jest bajka. A jak chcesz w łazience jakaś drabinkę bo lubisz zakładać ciepły szlafrok po prysznicu to kup sobie elektryczna. I tak tym nie grzejesz więc niewiele więcej prądu nabije.
  • Odpowiedz
@Bonifacy13: nie rób instalacji mieszanej. Nie dość, że drogo bo skomplikowana instalacja to jeszcze niekomfortowe. Tam gdzie nie będzie podłogówki to odczucie będzie, że jest chłodniej bo podłoga będzie zimna.

W łazience mam grzejniki drabinkowe ale i tego bym teraz nie robił, jeśli już to wstawiłbym tylko grzejnik elektryczny do suszenia ręczników
  • Odpowiedz
@Bonifacy13: Posiadam w domu jedynie ogrzewanie podłogowe + grzejniki drabinkowe w łazience i muszę przyznać ze jeśli robiłbym drugi raz to w łazience dawałbym grzejniki elektryczne własnie do ręczników, szlafroków itp. Teraz grzejniki mam wpięte do rozdzielni do podłogówki i mało kiedy są cieple.

  • Odpowiedz