Wpis z mikrobloga

64/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Disciples II: Mroczne Proroctwo

Data wydania: styczeń 2002
Platformy: PC
Gatunek: Turowa

Opis: Cztery rasy walczące o władzę w magicznym świecie średniowiecza? A czemu nie! Podobno było ponad 200 postaci walczących w bitwach. Oj pamiętam, podobał mi się tam rozwój jednostek, rozbudowa królestwa.

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8,7
Gry-online: 8,0

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 64/100 #100oldgamechallange 

Dzisiejsza gra:

Disciples II: Mroczne Pror...

źródło: comment_tsFebDBsXYHLmprQSTTDF8xHCCqh1TME.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Klimatem wyprzedził resztę stawki o 10 lat. Nie było wówczas mody na mroczne fantasy. Świetna gra plus świetny Bunt Elfów, który dodawał piątą rasę.
  • Odpowiedz
@Krx_S: Czułem się strasznie elitarny pocinając w to kiedy reszta moich normickich kolegów podniecała się jakimiś pedalskimi hirosami. Tremendous. I z tego co pamiętam był kozacki OST, zaraz sobie sprawdzę
  • Odpowiedz
@Krx_S Wszystko fajnie ale na dłuższą metę nudno. Brak taktyki działań jak w hirołsach. A trzecia część to obraza marki ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Krx_S: Pamiętam kampanie z elfami ehh. Miałem też jakiegoś herosa demona (już nie pamiętam ras), który atakował wszystkich i po kilku kampaniach potrafił one-hitować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krx_S: Akurat ja mam wersję z dodatkami: Powrót Galleana i Strażnicy Światła () I bardziej w to się zagrywałem aniżeli w herosów.
  • Odpowiedz
@Krx_S: jedyne co wkurzalo w tej grze to to znikanie pkt ruchu po walce np. ze szpiegiem kurr. I przegiete tez byly czary, bo silna armie mozna bylo rozwalic dwoma czarami.
A to nie hirols ze nowa armia jest za free co tydzien, tutaj bylo troche jak w baldurze czyli expisz druzyne. Utrata dobrej druzyny to wlasciwie koniec
  • Odpowiedz
Wszystko fajnie ale na dłuższą metę nudno. Brak taktyki działań jak w hirołsach. A trzecia część to obraza marki ( ͠° °)

+: drWind


@ludi889: strategicznie była lepsza od tej z herosów. Jak pozwoliłeś kumplowi na lanie stawiać flagi gdzie popadnie to kosił twoje armie samymi czarami jeszcze na mapie strategicznej , nie musiał nawet przejść do mapy taktycznej. Jesli wydawało ci się, że możesz
  • Odpowiedz