Wpis z mikrobloga

Glosuję od 12 lat, pewnie ponad 30 głosowań w wyborach prezydenckich, parlamentarnych, samorzadowych, unijnych, referenda i jeszcze ani razu moja opcja nie wygrala. Nawet jak glosowalem w prezydenckich. xD

To się nazywa bycie alternatywnym

#zalesie #wybory #heheszki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mack_Lanegan: Skoro zawsze Twoja opcja przejebuje, to mam proabe: głosuj w następnych wyborach na PiS. Stawiam flaszkę, jeśli przegrają. Ja i pewnie tysiące innych Polaków postawi Ci za to flaszkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mack_Lanegan: na parlamentarne zmobilizuje dupe i namówię całą rodzinę na Gwiazdowskiego a przynajmniej zbiorę podpisy... eee jyrwa nie, przypomniałem sobie, że oni głosują, bo pis daje a gwiazdowski nie dośc, że nie da to jeszcze trzeba będzie pracować. eh
  • Odpowiedz
@Nattana: najblizszych? Tusk o ile wystartuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erajwa: no nie chcialem, zeby pisiory mialy parlament i prezydenta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mudmen: wiem, ale troche mnie to smieszy, ze zawsze moj kandydat p----------a xD
@bialezyciaznacza: ej, ale wspieralem go w slusz ej sprawie, zeby pis nie mial parlamentu i prezydenta,
  • Odpowiedz
@Nattana: nie rozumiem pytania w takim razie xD
@zibi_w: ja tam postaram sie podzialac w swoim okregu, ale czasowo kiepsko stoje, 3 prace w tyn wlasny biznes i juz dostaje w------l od dziewczyny ze nie mam dla niej czasu xD

Jak jeszcze wezme sie za kampanie to mnie z--------i xD
  • Odpowiedz