Wpis z mikrobloga

Głosowałem na #pis, bo to jedyna partia, którą nie nazywała mnie patologią, dlatego że pobieram 500+, debilem, bo nie mam wykształcenia wyższego i obrońcą pedofili, bo chodzę do kościoła co tydzień, a jakiś ksiądz 20 lat temu na drugim końcu Polski dotykał ministranta.

Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie.

#wybory #polityka
  • 102
@zemsta_przegrywa i dlatego państwo musi cię niańczyć i słusznie, bo takich jak Ty jest większość, a większość wybiera władzę. Nie mówię, czy to dobrze, czy źle - tak po prostu jest. Ja, mimo że wybrałem inna drogę w życiu, też liczę na wsparcie ze strony państwa. Tutaj nie ma lepszych i gorszych, a jedynie tryby w wielkiej machinie.

Socjal powinien być rozbudowany, ale z drugiej strony za pracę na czarno i wały
Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie.


@zemsta_przegrywa: To taki sam poziom inteligencji jak branie chwilówek po to aby sobie pozwolić "tu i teraz" na normalne życie. W krótkiej perspektywie jest dużo łatwiej. Tyle że w dłuższej szykuje się sobie sznur
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@zemsta_przegrywa:

Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie.

Szkoda, że ma również w dupie to jak rząd ich #!$%@? na hajs.
Prawilnie przypominam, że klin podatkowy od pensji minimalnej wynosi już ponad 1000 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@zemsta_przegrywa: O ile to nie bait to Ty I podobni tobie sami kręcicie bat na własną dupę.
Za parę lat wy zostaniecie w kraju z #!$%@?ą gospodarką, a ja jak mi #!$%@?ą podatków to w korpo składam jeden kwit i pół roku później żyję sobie w Szwecji, Kanadzie, Chorwacji, Stanach czy nawet w Chinach, gdzie mi się będzie podobało ¯\_(ツ)_/¯
większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat


@zemsta_przegrywa: i właśnie ta większość za kilka lat zostanie bez zasiłków i pracy, bo teraz pójście za minimalną im uwłacza, a w przypadku kryzysu nie będzie ich miał kto zatrudnić, a dopływ państwowej kasy się skończy. Ewentualnie poumierają na SOR-ach i ulicach, spłoną w pożarze albo pobije ich jakiś patus, bo na czymś trzeba będzie oszczędzić, żeby dalej wypłacać socjal.