Wpis z mikrobloga

Głosowałem na #pis, bo to jedyna partia, którą nie nazywała mnie patologią, dlatego że pobieram 500+, debilem, bo nie mam wykształcenia wyższego i obrońcą pedofili, bo chodzę do kościoła co tydzień, a jakiś ksiądz 20 lat temu na drugim końcu Polski dotykał ministranta.

Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie.

#wybory #polityka
  • 102
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa:

Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs

wez kredyt i żyj jak król. Po co sie martwić co bedzie kiedys
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: a nie wstyd ci zadłużać swoje dzieci ? a jak nie rozumiesz tego, to poc o tutaj cokolwiek piszesz, albo ci jest wstyd i masz honor, albo go nie masz i skrzywiasz swoje dzieci nauką jak brać zapomogę od państwa, po prostu nie wyniosłeś z domu zasad, w tym problem, kościól ci też nie dal dobrych zasad, poza strachem czego nie robić, a zasady to podstawa,
  • Odpowiedz
  • 0
@zemsta_przegrywa Zajebiste powody głosowania. Jak dziecko; lubię Pitera bo może jest głupi jak but, ale nigdy mi nie powiedział, że jestem baran. A Marianka #!$%@? nie lubię bo to kujon i się śmiał że mnie jak nie wiedziałem przy tablicy ile to jest 8x4...

Jak Cię nie stać na dzieciaka, albo dwójkę na kiego wala sobie robiłeś? Jeżeli zarabiasz tyle, że normalne życie nie jest możliwe mając potomstwo, to kup gumki,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chicane: w żadnym zakresie nie popieram 500+ ale jestem w stanie zrozumieć "rozumowanie" tych ludzi, bo obciążenie podatkowe przed era 500 było podobnie, oczywiście teraz jest większe bo dokręcają coraz bardziej śrubę, tyle że pewnie taki przeciętny człowiek myśli w sposób taki że skoro zabierają mu tyle w podatkach i różnych opłatach to chociaż tyle odzyska. Nic się u nas nie zmieni dopóki nie popuszcza obciążeń podatkowych. Jestem za wsparciem
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Czyli fundujesz własnym dzieciom #!$%@? przyszłość bo teraz niechce ci się spiąć dupy żeby zarabiać lepiej. Twoje dzieci zapłacą za twoje lenistwo. To jest dramat jak tacy krótkowzroczni ludzie jak ty mogą decydować o czymkolwiek. Państwo musi ci wszystko zorganizowac, włącznie z utrzymaniem rodziny bo sam sobie nie dasz rady.
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: idiota... więcej ci zabiorą niż dadzą, a to, że ktoś ci płaci mało to też nie przypadek - okrada go rząd(wyjątkiem grupy uprzywilejowane jak np. rolnicy, ale to głąby przeważnie). Wróć do podstawówki cymbale.
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: czyli ma w dupie swoje potomstwo i przyszłe pokolenia. O 500 plus, Odbieranie wszystkim i dawanie wybranym to kradziez! Slabo rozumiesz kto Cie #!$%@? na hajs. Nie pracodawcy, ktorzy placa ogromne sumy za pracownikow. Bo jebia najpierw ich zabierajac hajs jaki wypracowales, a potem ciebie. Jebia Cie na kazdym kroku opodatkowujac wszystko, ale ty jako polaczek cieszysz sie bo przeciez rzad dal pińcet złotych. Tfu... nie pozdrawiam!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zemsta_przegrywa:

Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat

A po nas chodźby potop. I tacy będę ryczeć najgłośniej jak za kilka lat okaże się, że kasa się skończyła i trzeba ciąć rozdawanie.
  • Odpowiedz