Wpis z mikrobloga

Głosowałem na #pis, bo to jedyna partia, którą nie nazywała mnie patologią, dlatego że pobieram 500+, debilem, bo nie mam wykształcenia wyższego i obrońcą pedofili, bo chodzę do kościoła co tydzień, a jakiś ksiądz 20 lat temu na drugim końcu Polski dotykał ministranta.

Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie.

#wybory #polityka
  • 102
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Po 1. opowiadasz bzdury, bo inne partie prześcigały się w tym jak zrobić lepsze 500+, a nie mówiły o patologii po 2. super wyborcą jesteś jak dałeś się przekupić swoimi pieniędzmi i idącą za to inflacją i długiem publicznym xDDDDDDD
I w aferze pedofilskiej nie chodzi o jakiegoś księdza 20 lat temu, tylko o trwający proceder ukrywania i nie blokowania dostępu do dzieci pedofilom.
Ja całkowicie rozumiem, że większosć
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Niby można to zrozumieć. Nie wiedzie Ci się finansowo, to patrzysz tylko do dziesiątego. Ale jak przyjdą gorsze czasy, a przyjdą, to najgorzej właśnie będzie na wsiach i w małych miasteczkach. Poznań, Wrocław, Warszawa - tam nawet jak przyjdzie kryzys to nie będzie źle, a Ty w Polsce "B" (podejrzewam, że nie wiedzie Ci się właśnie przez gorszą lokalizację) będziesz zgrzytał zębami, bo:
- prąd drogi bo nie ma
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Ludzi będą cię obrażać z bezsilności, ale kompletnie niepotrzebnie.. Przecież ludzi takich jak ty są setki tysięcy.

Nie każdy z nas ma kapitał intelektualny, żeby zostać pracownikiem międzynarodowej korporacji, nie każdy miał motywację, żeby zdobyć wykształcenie i nie każdy zrozumie, że dobrobyt buduje się ciężką pracą, a nie rozdawnictwem największym w całym OECD.

Największą winę w obecnej sytuacji ponoszą w mojej ocenie nie osoby, które mają roszczeniową postawę wobec
  • Odpowiedz