Wpis z mikrobloga

Głosowałem na #pis, bo to jedyna partia, którą nie nazywała mnie patologią, dlatego że pobieram 500+, debilem, bo nie mam wykształcenia wyższego i obrońcą pedofili, bo chodzę do kościoła co tydzień, a jakiś ksiądz 20 lat temu na drugim końcu Polski dotykał ministranta.

Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie.

#wybory #polityka
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@zemsta_przegrywa Więc się nie dziw, że normalni ludzie Cię nazywają kretynem, jak Twoje zdolności przewidywania to max 3 miesiące do przodu.

Jeśli mówimy o polityce, gospodarce, ekonomii, czy w przypadku pojedynczych jednostek karierze zawodowej i dorabianiu się majątku to trzeba myśleć długofalowo i lata do przodu, jeśli nie dziesięciolecia.
Ktoś z pamięcią złotej rybki się nie dorobi.

Zresztą @poprostumort to bardzo dobrze i prosto wytłumaczył.
Niestety takie złote rybki mają
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: nie no faktycznie szacun. Byle tak dalej. Dzięki ludziom takim jak Ty i starym babom, ludzie tacy jak ja, którym to 500+ wyjęto z portfela żeby Ci je dać ( bo nie piją na budowę dróg, szpitali, szkół dla mnie, na moją emeryturę)- my po prostu stąd wyjedziemy póki można. Na początku pewnie wyda Ci się to ok, krzyżyk na drogę...
I zostaniesz ze swoim księdzem, tabunem starych bab
  • Odpowiedz
Zrozumcie, że większość ludzi ma w dupie co będzie za kilka lat skoro teraz pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie.


@zemsta_przegrywa: #usunkonto pajacu
Właśnie przez taką politykę nie tylko twoja pensja, ale też te 500 i 1000 zł z roku na rok, ba, z kwartału na kwartał będzie mniej warte
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: po prostu gardzisz Polska i jej losem, kosztem wlasnych malych korzysci. Tak jak wiekszosc z twoim wyksztalceniem, to nie przypadek, ze PiS zeruje na was. To tez nie przypadek, ze akurat masz takie wyksztalcenie i taka mentalnosc.
  • Odpowiedz
pracodawcy mało im płaca i jebią na hajs, a za te 500 czy 1000 zł miesięcznie więcej mogą sobie pozwolić na normalne życie


@zemsta_przegrywa: To trzeba zmienić pracę, przekwalifikować się a nie łapy wyciągać po hajs. Przez takich jak Ty państwo #!$%@? normalnych ludzi na podatkach
  • Odpowiedz