Wpis z mikrobloga

CS to jednak dobra giera jest.Jako że uczę się rosyjskiego a nie mam z kim sobie pogadać po rosyjsku a uczyć samemu mi się niera średnio chce to sobie odpalam csa no i mam rosyjski w praktyce z ruskimi pacanami XD
#csgo #rosyjski
  • 8
  • Odpowiedz
@Ichirooo: mordeczko ja gdyby nie to, ze w grach mmo musialem sie nauczyc angielskiego to nigdy bym nie pracowal po angielsku. A tak dzieki gierkom mam robote tylko w jezyku angielskim co plusuje z kasiora :D
  • Odpowiedz
@NUkz: Z angielskim miałem identyczną sytuacje.Lata temu jak byłem w pierwszej klasie podstawówki kuzyn pokazał mi Tibie no a jako że gra nie była spolszczona to żeby swobodnie poruszać się po tym świecie musiałem co chwile sprawdzać w tłumaczu co znaczy dane słówko i tak mając 8 lat wiedziałem jak się mówi na dane zwierze po angielsku,umiałem się przedstawić itd.W późniejszych latach grałem w masę różnych mmo no i tam nieunikniony
  • Odpowiedz
@Quilo: Administrator w dużym korpo a kobkretniej nasz projekt zajmuje sie wszzystkim związanym z IT dla dużej niemieckiej firmy transportowej powiązanej z DB, dalej mozna sobie to znalezc.
  • Odpowiedz