Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny: ja jestem wolnościowcem, normalnie Braun bym nie nie przekonał, ale pod wpływem chciwości żydów, nachalnej promocji LGBT to on wydaje się ostoją normalności.

Zagłosowałem na Korwina, bo Brauna nie było w moim okręgu.
  • Odpowiedz
Ozjasz zamiast starać się przekonać normalnych wykształconych wyborców celował w świrów i bokiem mu to wyszło ¯_(ツ)_/¯


@DoktorNauk: No ale co mial robic Twoim zdaniem?
Mniejsza o wybory do EU bo tu niska frekfencja (nie zawsze jak widac), ale jesli chodzi o wybory do Sejmu to probowal solo ze swoja partia to sie nie udalo.
Wniosek nie ma szans na wejscie do Sejmu samemu. No to trzeba bylo zawiazac jakas koalicje. Bo bez tego nikt nie mial by szans wejsc do Sejmu.
To bylo
  • Odpowiedz
Te 0,5% konfederacji zabrali narodowcy, Braun i Godek, a nie Gwiazdowski. Żaden wolnościowiec nie zagłosowałby na tych szurów.

@BotRekrutacyjny: To na kogo głosowali ci mityczni "wolnościowcy"? Na PiS?
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: u mnie w okręgu nie było Gwiazdowskiego, więc z braku laku rozważałam zagłosowanie na Krula. zobaczyłam jednak pod spodem nazwisko Huberta Czerniaka i oddałam głos nieważny. prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję na siłę polityczną, w której są antyszczepionkowcy.
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: z bólem dupy miałem zagłosować na konfederację choć mocno z nimi nie po drodze ze względu na to napisałeś + antyszczepy i inne podobne oszołomy. Ale jak zobaczyłem że w moim okręgu jednak polska fair play ogarnęla listę bez wahania i bez bólu dupy zagłosowałem na nich. Także masz zupełną rację co do powodów czemu sporo głosów odpłynęło konfederacji.
  • Odpowiedz