Wpis z mikrobloga

jedne z głównych postulatów były antyhomoseksualne i antyaborcyjne

@BotRekrutacyjny: Oczywiście, że nie popieram żadnego z nich. Natomiast popieram Pana Janusza, który oprócz liberalizmu gospodarczego również w kwestiach światopoglądowych jest bardziej wolnościowy niż się jego krytykom wydaje. Wolałbym żeby komitet był tylko wolnościowy, ale to jest polityka i trzeba robić koalicje. W dodatku te ruchy antyaoborcyjne czy antyhomoseksualne były tak małe, że nie miały żadnych szans na spełnienie w koalicji parlamentarnej
  • Odpowiedz
A moze czas najwyzszy skumac jak dziala ordynacja wyborcza, ze glosujac na Kandydata z Wolnosci nie dawalo sie poparcia dla Kai Godek czy Grzegorza Brauna?

@dewanderer: Oni tego nie zrozumieją. Sami uważają się za ludzi oświeconych i twardo stąpających po ziemi realistów, ale odrzucają od siebie myśli, że popieranie Konfederacji nie ma szans doprowadzić do żadnych z tych skrajnych postulatów uderzających w jakieś mniejszości. Raz, że weszliby i tak tylko
  • Odpowiedz
Lepiej trzymać się z #!$%@?ńcami i wyznawcami Zięby żeby dalej wszyscy mieli JKM za świra.


@DoktorNauk: Ale wiesz, to dziala w druga strone. JKM ma juz nieodwracalna opinie groznego swira i kazdy ktory z nim trzyma poniesie porazke. Zeby jeszcze to byl Korwin sprzed 15 lat, ktory juz wtedy mial opinie niegroznego co prawda dziwaka, ktory np jadl PITy z Krzysztofem Skiba to jeszcze mialby szanse o cos powalczyc. Forma
  • Odpowiedz
Żaden wolnościowiec nie zagłosowałby na tych szurów.


@BotRekrutacyjny: I tu masz rację. Mój kumpel, który od zawsze głosował na Krowina powiedział, że z powodu Godek nie ma takiej opcji i zagłosował na K15.
  • Odpowiedz
  • 14
@BotRekrutacyjny w poprzednich wyborach głosowałem na krula, ale jak się sprzymierzył z Winnickim i tym całym antynaukowo-antyszczepionkowym towarzystwem nie było szansy, żebym na niego głosował. Został tylko Gwiazdowski i głosowanie na niego na zachętę
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: jakby Gwiazdowski startował w całym kraju to bym na niego głosował.

Powiedzmy, ze mój nick jest inspirowany pewnym wystąpieniem JKM ;) , a im starszy się robię tym bardziej skupiam się tez na tej wolności swiatopoglądowej.

PiS odpada, KE to niesłowni ludzie, Lewica Razem pachnie komuną, Kukiz to przybudówka PiS, więc nic mi więcej nie zostaje ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BotRekrutacyjny: a moja dziewczyna wprost powiedziała, że nie zagłosuje na konfederację, bo tam jest Korwin, a on uważa kobiety za idiotów ¯\_(ツ)_/¯ sam też na nich nie głosowałem, bo poza kilkoma osobami to są tam same oszołomy
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: święta prawda. Wobec braku Gwiazdowskiego w tych wyborach rozważałem zagłosowanie na Konfederację. Z bólem i niechęcią, ale jednak. Pojawienie się Kai Godek błyskawicznie odwiodło mnie od tego pomysłu.
  • Odpowiedz