Wpis z mikrobloga

@susuke15: Gwiazdowski wyraźnie zamilkł odkąd nie zebrali głosów. I to nawet nie chodzi mi o to, że nie zyskali list ogólnopolskich i przeszli na lokalne. Nie, nie było lokalnych, nie było ogólnopolskich, zamilkła komunikacja mailowa, twitter był dużo mniej aktywny. Tak stracili mój głos, choć się jeszcze nad kartą wahałem. Jak doprowadzą kampanię jesienną do końca i faktycznie to będzie miało ręce i nogi, zagłosuję bez wahania.
@susuke15: Niech on bierze dupę w troki i organizuje ludzi. Przecież w tych wyborach nie było na kogo głosować, naród potrzebuje alternatywy. Gwiazdowski jako jedyny może pochwalić się RiGCZem wśród tych Kaczyńskich, Schetynów, Korwinów i Biedroniów.

Choć boję się trochę, że kandydatura PFP to trochę jak rzucanie perłami przed wieprze, mieliśmy już przykład tego chlewu w momecie ataku konfederacji na Gwiazdowskiego.
Nie, nie było lokalnych, nie było ogólnopolskich, zamilkła komunikacja mailowa, twitter był dużo mniej aktywny. Tak stracili mój głos, choć się jeszcze nad kartą wahałem.


@mathijas: Czy ja dobrze zrozumiałem? Nie było "dymu i hałasu" robionego przez niego, więc nie zagłosowałeś? Program i wartości powinny decydować, a nie energiczność kampanii! Przecież wiadomo, że oni mają bardzo ciężko, bo są "inni" w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
@marian1881: po prostu odniosłem wrażenie, że się poddali po opublikowaniu faktu, że nie będzie ogólnopolskich i nie będą mieli czasu antenowego. W Radiu Gdańsk leciała reklamówka w koło ta sama, wiem że nie mieli środków ale to na prawdę nie jest kłopot sklecić coś nawet z archwialnych wypowiedzi. Po prostu dętka-flak jak się oniegdaj mawiało. Oby się ogarnęli na jesień bo niw będę miał na kogo głosować.
po prostu odniosłem wrażenie, że się poddali po opublikowaniu faktu, że nie będzie ogólnopolskich i nie będą mieli czasu antenowego. W Radiu Gdańsk leciała reklamówka w koło ta sama, wiem że nie mieli środków ale to na prawdę nie jest kłopot sklecić coś nawet z archwialnych wypowiedzi. Po prostu dętka-flak jak się oniegdaj mawiało. Oby się ogarnęli na jesień bo niw będę miał na kogo głosować.


@mathijas: świetny argument żeby nie
@demagog: @mathijas: on i reszta samorządowców nie potrafili prowadzić kampanii i nie mieli speców od PR. Zobaczcie sobie na ich poziom spotów (jakieś pioseneczki rodem z 2001 r.), albo na poziom wrzucanych grafik i tweetów.