Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
Drogie #4konserwy zdziwione zalosnym wynikiem #konfederacja w #wybory - tylko przypominam - dokladnie to sie dzieje, gdy zamykacie sie w szczelnych echo chambers ("zakop w ciemno za zrodlo", "tylko <> media mowia prawde", #czarnolisto lewaku itp.) i nie tyle (jak kazdy myslacy czlowiek) walczycie ze swoim wlasnym efektem potwierdzenia co go wrecz wzajemnie sobie podsycacie...


BTW:
Pobierz O.....k - Drogie #4konserwy zdziwione zalosnym wynikiem #konfederacja w #wybory - tyl...
źródło: comment_EvmktnnKEi1UV3jhbaC82qmVjNJ5uWmX.jpg
  • 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@zino: a czy ja mowie o PiS, koalicji lub wiekszosci, czy o tym jak to wykopki od miesiecy pi.rdolily w kolko jak to 15-20-30% dla szurralicji bedzie, jak to Korwin, Bekowicz, Bosak i Braun beda regularnie masakrowac lewactwo w PE, jak to sie wszystkie lewaki posraja jak Braun zacznie od "Szczesc Boze!" etc etc etc etc etc? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@Gorejacy_krzak_agrestu nie mam, ale w skrócie to dorwal się do mikrofonu niedługo po rozerwanym odbycie Korwina (a wtedy mieli jeszcze 6,1%) i zaczal jakby to miała być jakaś porywająca mowa, która zmobilizuje elektorat na dalsze działania, a jedyne co powiedział to wymienił kto jest w konfederacji przy czym "yyyyyyy" co 0,5s sprawiało wrażenie, że nie wiem o czym mówi xd w kadrze też był Braun czerwony ze śmiechu
jak ktoś nagrał płytę czy był miły dla Klaudiusza, to na 100% sobie poradzi w polityce, ustalając progi podatkowe, rozwiązując kryzys migracyjny, itd.


@Gorejacy_krzak_agrestu: albo przeprowadzi polexit, biorąc pod uwagę jak wzorcowo prawdziwi politycy z UK przeprowadzili brexit ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Oh_hi_Mark: Panie, daj Pan spokój :) Z jednej strony masz Korwina, który przekonuje że monarchia to spoko opcja, bo kandydaci na królów będą zajebiście wykształceni, a z drugiej strony masz ugrupowanie Korwina, złożone z ludzi, którzy potrafiliby się zgubić we własnej toalecie. Naprawdę chciałbym poznać kogoś, kto bez beki powie, że głosował na Kaję Godek albo Brauna, bo oni zrobią porządek i maja w pytę zajebiste pomysły.