Wpis z mikrobloga

#wybory

Słyszeliście ten mit nie, że Polacy to tacy zadziorni co to se nie dadzą w kaszę dmuchać nie? Otóż podsumowuję:

G
Ó
W
N
O

P
R
A
W
D
A

Francuzi i Brytyjczycy pokazali w tych wyborach do PE, że są gotowi burzyć układy polityczne trwające dziesiątki lat, które powstały jeszcze zanim III RP była w planach. Wybory we Francji wygrała Le Pen, w UK z UKIP, w Niemczech AFD zyskuję poparcie. A w Polsce? A w Polsce #!$%@? jak w lesie. Jedynym antysystemem jest Konfederacja, która ledwie czmychła nad progiem, do tego oparta jest na kucach i sebach wyklętych, a nie na normalnych ludziach zmęczonych takim życiem. Nawet Kukiz'15 ze swoim prostym, ale moim zdaniem słusznym przekazem "zróbmy #!$%@? wreszcie coś, bo tak nie da się żyć" nie może się przebić przez próg. Byłem dzisiaj w komisji. Wiecie studenci prawa, medycyny i inni programiści k15 kto wam wybrał dziś władzę? Ludzie 60+, którzy po prostu przyszli, zagłosowali i zdecydowali za was, bo wam nie chciało się ruszyć dupy z piwnicy. Aż mnie nosi.
  • 36
@MlodyDzi O popatrz go jaki buntownik z wyboru, prawdziwy prowokator co to dumnie wyłożył lache na kwestie priorytetową i jeszcze się tym chwali. Medal chcesz? Powiem Ci że też studiuje prawo na jednym z najlepszych WPiA w PL i jeżeli coś powinieneś z tych studiów wynieść to minimum poczucia odpowiedzi za to państwo.
@Wiejski_inteligent:
Każdy ma swoje poglądy, mi pasuję wygrana PiS'u i się jej spodziewałem, także nie widziałem potrzeby pójścia na wybory :3
Nie widzę sensu płaczu nad tym, że wygrał ktoś kogo nie popieram, takie jest życie, a ty jako student prawa powinieneś wiedzieć, że sprawiedliwości bądź co bądź próżno szukać.
PS studia prawnicze w Zielonej Górze/Opolu czy na WSB we Wrocławiu to nie jest "studiowanie prawa na jednym z najlepszych WPiA
@Wiejski_inteligent:
Jagiellonka to może królować nad Łodzią czy inną Warszafką, z parametryzacji wydziałów tylko UAM ma A+ ;)
A na apke 78% zdawalnosci WPiA UAM :33 #!$%@? ze same korporacyjne, one są najbardziej miarodajne bo najwiecej osób tam idzie :)