Wpis z mikrobloga

Te wybory to jest dramat ukazujący w jak czarnej dupie lewica jest w naszym kraju. W kraju, w którym to populiści ze śmiesznym panem zdobywają całe 6%, a sensowna partia, która w przeciwieństwie do Wiosny ma konkretny program nie ma nawet tych 2% i od lat jest planktonem politycznym. No, ale czego się spodziewać, kiedy lewicą się tutaj nazywa tę bandę neoliberałów z PEŁO xD
#antykapitalizm #neuropa
  • 20
@Kjedne: No ja też lubię, ale koniec końców to Platforma kompletnie ignorowała blok wschodni, i to Jarkacz wyciągnął do tych ludzi rękę, nawet te 500+, choć kontrowersyjne, uważam że było całkiem okej, co by nie mówić, zmniejszyli wskaźnik ubóswa.
@Baleburg: Bo oś podziału politycznego jest w Polsce kuriozalna, zupełnie w poprzek standardu dla zachodu. Rozbraja mnie zawsze ten mindfuck kiedy jakiś młody wykształcony, nowoczesny i drapieżny wilczek z wielkiego miasta zaczyna rozkminiać np. niemiecką scenę polityczną i ze zdumieniem odkrywa, że coś co byłoby jego ideałem czyli np. takie liberalnie rynkowo i obyczajowo FDP jest tylko jakąś tam przystawką od wielu lat zdobywającą jakieś niewielkie poparcie podczas gdy głównymi gaczami
która w przeciwieństwie do Wiosny ma konkretny program nie ma nawet tych 2%


@DizzyEgg:
Przekonaj mnie, żebym głosował na partię, która #!$%@? mnie podatkami, bo jestem wg nich wielkim bogatym paniskiem xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baleburg: przecież masz PiS, chyba starczy? Przynajmniej pod względem rozdawnictwa hajsu i traktowania prywaciarzy jak kula u nogi się za bardzo od lewicy nie różni. Chyba, że ja o czymś nie wiem i nagle sojuz okazał się miły dla przedsiębiorców, a nie chce niczym Zoidberg doić ich z 75% przychodów.