Wpis z mikrobloga

Mirki z działu moto możecie mi lekko doradzić.
Szukam drugiego samochodu typowo dla ,, fun,, pojemność bagażnika czy ilość miejsc całkowicie nie gra roli mocno zastanawiałem się nad Mazda cx5 z salonu i prawie ja kupiłem gdy zobaczyłem to cudo:

https://www.otomoto.pl/oferta/maserati-granturismo-model-s-4-7-v8-450km-ferrari-engine-zamiana-ID6BTHG4.html#93f66feb2c

Ktoś wie w ogóle jak z serwisem tego cuda oraz jak to się sprawuje? W Polsce w internecie informacji praktycznie brak... :(

#motoryzacja #samochody #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
@Caracas ale eksploatacja już nie. Jak cię stać to bierz, na pewno da ci masę radochy z jazdy i zapewni zastrzyk adrenaliny. Chociaż jak lubisz ryzyko to kup Corvette ZR 06, to dopiero są emocje. Prowadzi się jak taczka, w ogóle ma #!$%@? na twoje skręcanie kołami, trzyma się drogi niczym... Niczym xD Ewentualnie jak lubisz starsze auta polecę W208 CLK AMG. Prowadzi się cudownie, trzyma jak #!$%@?, po przesiadce w inne
@Pawelczi jakoś niemiecka motoryzacja nie przemawia do mnie. A teraz zdałem sobie sprawę że stać m ie na auto sportowe z Włoch :) spodziewam się że eksploatacja nie jest tania ale mam nadzieję że wymiana rozrządu nie przekracza np 50 tys :D auto ma służyć tylko do zapierdziela nią po niemieckich autostradach :)
@Caracas też nie cierpię szwabskiej motoryzacji, natomiast w tym CLK się zakochałem. Przejedź się czymś zanim kupisz, to po prostu moja propozycja. Zbyt duże koszta na daily, zresztą teraz nawet na hulajnogę mnie już nie stać więc i tak by poszedł w eter.
Pamiętam jedną śmieszna historię z nim związana, mianowicie jechałem sobie spokojnie jakieś 220-240, ten silnik średnio lubi gaz, ale oczywiście LPG było na pokładzie, no i ten, zapłon mi