Wpis z mikrobloga

Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś ckliwe historyjki łapiące za serduszko, ale głupi jestem i pisać nie potrafię.
Ledwo maturę zdałem.
#!$%@? mnie jak przeglądam wykop, a jest wypchany prośbami i żebrami na pieska, horom córkę, żonę, kochankę czy kotka.
Nie będę wam marnował cennego czasu na przeglądanie tego pięknego portalu do jego marnowania.
Krótka piłka.
Błagam o pieniądze, bo biedny jestem, a mój Anioł umiera i nie wiem co zrobić.
Jak ktoś chce #!$%@?ć 10zł na kebsa, a ma w domu chleb.
Weź bądź dobry ziomuś z internetu i wpłać chociaż połowę.
Jak nie masz siana jak ja, to daj chociaż plusika, może dotrze do kogoś kto te pięć zela wysupła.
Ja dobry chłopak jestem, tylko głupi. metaxy potwierdzi. (nie wiem nawet jak go oznaczyć help)
Cierpię chyba bardziej, niż ona.
Proszę pomuszcie dobrzy ludzie.

https://www.siepomaga.pl/alicja-poplawska
Pobierz Pyniewicz - Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś c...
źródło: comment_nUeOjANR49dw9U2eNsAXuWOeRvoY16Q8.jpg
  • 108
@Pyniewicz: Jak będziesz w stanie (fizycznym i psychicznym), to zrób znalezisko i napisz w nim konkretnie co, kiedy i jak się stało (wypadła z okna, jest w stanie takim i takim, pieniądze potrzebne są na to i na to), bo ludzie potrzebują konkretnych informacji. Logika podpowiada, żeby dać słowa, które sprawią, że odbiorca zmięknie, ale co za dużo to nie zdrowo. Kto ma dać i tak da, a kto nie chce,
@Twinkle: Szczecinka. trochę bliżej pewnie. To nie moja kobieta ja nie mam kobiety żadnej od 2014 bo głupkami się nie interesują. To jest kuzynka kobiety, którą ja się interesuje, ale ona mną chyba już nie. A4 lubie robić bo jest proste jak konstrukcja cepa. Mogę dojechać jak się coś zepsuje. Lubię jeździć. Wtedy jak sie skupiam na drodze to nie mam czasu na myślenie o innych rzeczach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pyniewicz: 94 km, ale daj spokój chłopie. My lubimy jeździć, więc możemy się kiedyś wybrać i najwyżej z jakimś rabatem zrobisz.:)
Powiesz mi orientacyjnie cenowo jak wygląda naprawa wahacza (?, mechanik przy zmianie kół pokazał na część która jest nad nim przy podniesieniu).
Ja dobry chłopak jestem, tylko głupi. metaxy potwierdzi. (nie wiem nawet jak go oznaczyć help)


@Pyniewicz: Dobry to i owszem, co do głupi to nic mi nie wiadomo, więc nie potwierdzę. Dobry Mireczek, nawet swoich rodziców chciał angażować w innym mieście, żeby mnie kimnęli. Będę w domu, to i ja coś dorzucę. Historii trochę nie czaję, jest dość chaotycznie napisana i zgubiłem wątek. @Kur_Piejak dzięki za zawołanie.